Zabawa z ogniem

Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2022-02-23
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381729154
Liczba stron: 272
Tytuł oryginału: Playing with Fire
Dodał/a opinię: karolcia13

Ocena: 5 (8 głosów)

Zemsta to narzędzie zbrodni, które niesie za sobą wiele skutków. Potrafi zniszczyć nie tylko to, co ma na celu, lecz także wszystko, co znajduje się w pobliżu. W książce pt. "Zabawa z ogniem" pojawia się ona w najgorszym wydaniu - zemsta za śmierć dziecka. Utrata jednej z najbliższych osób może powodować ogromne emocje, chęć odwzajemnienia doznanego zła. Czy tak też będzie w przypadku tych bohaterów? Przekonajcie się sami.

Detektyw Jessica Daniel ma za zadanie mieć oko na zbrodniarza, który kilka lat wcześniej podpalił pub z nastolatkiem w środku. Mężczyzna ten, Martin Chadwick wychodzi na wolność po odsiadce, co powoduje liczne zainteresowanie mediów. Pojawiają się groźby, zapowiedzi o możliwej zemście ze strony ojca ofiary. Detektyw ma pełne ręce roboty, a sprawę komplikują pojawiające się na drodze kolejne zbrodnie. Ginie młoda dziewczyna, a seria podpaleń wstrząsa miasteczkiem. Kto za tym stoi? 

"Zabawa z ogniem" to książka pełna zwrotów akcji, z ciekawą fabułą i charakternymi postaciami. Kerry Wilkinson zadbała o czytelnika, tworząc emocjonującą opowieść, z bardzo realistycznym tłem. Zagłębiając się w lekturę mamy możliwość uczestniczenia w akcji, odczucia emocji towarzyszących bohaterom, zaangażowania się w śledztwo. Równolegle poznajemy także życie prywatne postaci. Stajemy się jednocześnie widzem i uczestnikiem historii. 

Książkę oceniam na 4/5. Jest dobra, lecz ciężko było mi do niej wrócić. Czytałam ją na kilka razy. Za każdym razem po kilku, kilkunastu stronach strasznie wciągała, ale po jej odłożeniu ciężko było mi do niej wrócić. Zabrakło mi "tego czegoś". Drobnego przyciągania, które nie pozwoliłoby mi o niej zapomnieć. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Wspomnę jeszcze, że jest to 5 część serii z detektyw Jessicą Daniel, lecz nieznajomość wcześniejszych tomów nie wpływa w żadnym stopniu na lekturę. 

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Zobacz opinie o książce Zabawa z ogniem

Kup książkę Zabawa z ogniem

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Gra Pozorów
Kerry Wilkinson0
Okładka ksiązki - Gra Pozorów

W mglisty poranek w Manchesterze dochodzi do wypadku samochodowego. Sierżant Jessica Daniel jako pierwsza przyjeżdża na miejsce. Okazuje się, że kierowca...

W potrzasku
Kerry Wilkinson0
Okładka ksiązki - W potrzasku

Kiedy w zamkniętym domu zostają odnalezione zwłoki, sierżant Jessica Daniel z wydziału dochodzeniowo-śledczego otrzymuje zadanie: musi nie tylko...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy