Zachowaj to dla siebie

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-03-10
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788366074101
Liczba stron: 416
Dodał/a opinię: mamausza

Ocena: 4.5 (10 głosów)

Ewa i Adam to bliźniacy. Ona jest singielką oraz projektantką wnętrz. Jej brat jest szczęśliwym i świeżo upieczonym ojcem. Rodzeństwo spędza że sobą bardzo dużo czasu, a łącząca ich więź jest niezwykle silna.
Pewnego dnia Adam dostaje maila od nieznajomego i w tym momencie jego dotychczasowe życie się zmienia, a on już wie że nic nie będzie takie jakie było wcześniej. W tajemnicy przed rodziną, a przede wszystkim przed siostrą rozpoczyna na własną rękę śledztwo w tej sprawie. Prawda która zaczyna wychodzić na światło dzienne zmieni nie tylko jego życie ale również i jego siostry...

Na początku historia toczy się na dwóch płaszczyznach to co było kiedyś i co jest obecne. Tworzy to niezapomniany klimat przez co ciężko się od niej oderwać. Obydwa wątki w końcu się spotykają i akcja biegnie już w chwili obecnej, aż do wyjaśnienia wszelkich tajemnic. Co prawda w pewnym momencie domyśliłam się co się wydarzy ale w ogóle nie zepsuło mi to historii. Książka należy do gatunku domestic noir co mogę zdradzić sugeruje odkrywanie tajemnicy w obrębie rodziny.
Musze przyznać że jest to wyjątkowo udany debiut autorki, który zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Jednocześnie całość świetnie pokazuje iż kłamstwo nie popłaca, a jego konsekwencje bywają niekiedy nieodwracalne.

Tagi: Thrillery i suspens

Kup książkę Zachowaj to dla siebie

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Zachowaj to dla siebie