reklama

Żądze

Wydawnictwo: Słowne z uczuciem
Data wydania: 2021-10-13
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788380539860
Liczba stron: 280
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Women_books
Tom 3 cyklu Skandal

Ocena: 4.75 (12 głosów)

"Żądze"

@k.n.haner
@wydawnictwo_slowne

"Zaczęło się od skandalu.."

Finałowy tom serii Skandal, który jest słodko gorzką powieścią zamykająca serię. Bo jednak Julii los nie oszczędza i wydawać by się mogło że Gaspard to człowiek który da jej szczęście. Ale czy na pewno?

Dostaliśmy zaproszenie na ślub i owszem uroczystość była cudowna, jednak gdy w życie wchodzi monotonna i pogoń za pracą, da się utrzymać dobry związek? Dawna miłość także nie daje spokoju, tym bardziej że ex kochanek jest przyjacielem jej męża. Czy mimo przeszkód Julia w końcu zazna szczęścia w miłości?

Autorka kolejny raz dała nam popis swoich możliwości pisarskich. Emocje jakie buzowały w tej części dały mocno popalić. Akcja w książce była bardzo dynamiczna, nie zabrakło zwrotów akcji a także szokujących wydarzeń. Aż czasami miało się ochotę wejść do książki i potrząsnąć bohaterami. Ahh ile nerwów straciłam przy tej powieści. Jednak bohaterowie to ludzie który twardo stąpają po ziemi i chociaż błądzą to wychodzą na prostą. Jednak ich droga jest bardzo wyboista. I chociaż wydawać by się mogło że pogoń za pracą i pieniędzmi, zaślepia bohaterów a uczucia schodzą na dalszy plan to jednak miłość zawsze znajdzie drogę.
Mogę stwierdzić, że ta seria daje ogrom wrażeń, zmysłowych scen namiętności, skomplikowanych relacji bohaterów a to sprawia, że nie da się nudzić przy niej.
Gorąco polecam ?

Tagi:

POLECANA RECENZJA

Zobacz opinie o książce Żądze

Kup książkę Żądze

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Femme fatale
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Femme fatale

Katarzyna Nowakowska jako K.N. Haner podbiła serca tysięcy Polek. Później wciągnęła je w zmysłowy, fascynujący świat Skandalu. Jej nowa powieść wbija w...

Zagrywka
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Zagrywka

NOWA SERIA KRÓLOWEJ ROMANSÓW K.N. HANER W męskim świecie obowiązują twarde zasady. Kobieta, która chce w nim przetrwać, albo musi...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy