Zakres obowiązków

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-02-10
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366718975
Liczba stron: 416
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: KarkaReads

Ocena: 5.09 (11 głosów)

“Witaj w piekle, Magdaleno. Każdy wychodzi stąd gorszy, niż przyszedł. I ty nie jesteś wyjątkiem”


Magda wychowała się w domu dziecka. Po śmierci brata i stracie pracy musi po raz kolejny zacząć od nowa. W gazecie znajduje ogłoszenie. Firma Clover Project poszukuje asystentki zarządu, dziewczyna dostaje zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Nie wie, że przekraczając próg firmy i poznając szefów jej życie na zawsze się zmieni. Magda szybko się orientuje, że Clover Project to nie tylko biuro projektowe.


Uwielbiam historie pisane przez Annę Langner, jednak “Zakres obowiązków” nie do końca mnie przekonał. Coś mi przeszkadzało w relacji pomiędzy bohaterami, miałam wrażenie, że ich uczucia nie są prawdziwe. Zachowanie i przemiana Magdy też mnie mnie nie przekonała, ale bardzo polubiłam jej sarkazm. “Zakres obowiązków” to całkiem inna historia od poprzednich tej autorki, jest o wiele ostrzejsza. Napięcie i tajemnice czuć od pierwszej strony. 

Z jednej strony było coś co mnie przyciągało do tej historii i sprawiło, że nie mogłam się od niej oderwać, a z drugiej nie czuje się do końca przekonana. Znalazłam tu tajemnice, pożądanie, a zabrakło mi uczuć.

Tagi: Tylko dla dorosłych

Zobacz opinie o książce Zakres obowiązków

Kup książkę Zakres obowiązków

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Zniszcz mnie
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Zniszcz mnie

On i ona. Pogubiony imprezowicz i zbuntowana outsiderka. Nie spodziewają się siły rażenia gorącego uczucia, które ich połączy. Barry uchodzi...

Wszystko, czego pragnę w te święta
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Wszystko, czego pragnę w te święta

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek! Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane, choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę, mieszkanie...

Zobacz wszystkie książki tego autora