Zakres obowiązków

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-02-10
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366718975
Liczba stron: 416
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: lukrecja84

Ocena: 5.09 (11 głosów)

„ZAKRES OBOWIĄZKÓW”

Anna Langner Niegrzeczne Książki Wydawnictwo Kobiece

Magda szuka pracy. Odpowiada na ogłoszenie z gazety. Zostaje poproszona na rozmowę. Adam, Mateusz i Szymon to jej przyszli szefowie. Zaproponowali jej ogromną pensję. Myślała, że się pomylili. Dla kogoś, kto się wychowywał w domu dziecka ta propozycja to jak wygrana w totolotka. Pytanie tylko czy do końca przeczytała umowę, a zwłaszcza fragment, w którym był napisany zakres jej obowiązków. Magda zostaje asystentką zarządu w Clover Project.
To nie jest słodki romans. Tutaj znajdziecie mroczne sceny. Clover Project to tylko przykrywka, prawdziwa praca ukryta jest głęboko w ciemności. Dostęp do niej mają tylko nieliczni – wybrani. Czy Magda rzuci pracę, gdy pozna całą prawdę? Szczęki mi opadły, gdy poznałam tajemnicę Adama, Mateusza i Szymona.
Książka jest wciągająca. Nie mogłam oderwać się od niej. Przed snem musiałam ją przeczytać do końca. W powieści znajdziecie między innymi sceny erotyczne, gorące, mroczne, mocne, dramatyczne i drastyczne.
Polecam książkę wszystkim fanom mocnych i erotycznych książek. „Zakres obowiązków” przeznaczony jest tylko dla czytelników pełnoletnich.

Tagi: Tylko dla dorosłych

Zobacz opinie o książce Zakres obowiązków

Kup książkę Zakres obowiązków

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Wszystko, czego pragnę w te święta
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Wszystko, czego pragnę w te święta

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek! Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane, choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę, mieszkanie...

Zniszcz mnie
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Zniszcz mnie

On i ona. Pogubiony imprezowicz i zbuntowana outsiderka. Nie spodziewają się siły rażenia gorącego uczucia, które ich połączy. Barry uchodzi...

Zobacz wszystkie książki tego autora