Zamiana

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020-08-12
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-8215-039-1
Liczba stron: 416
Tytuł oryginału: The Switch
Dodał/a opinię: Colibri

Ocena: 4.54 (13 głosów)

Recenzja ,,Zamiana"

,,Czy można mówić o prawdziwej przygodzie, jeżeli nie podjęło się przynajmniej jednej nierozważnej decyzji?"

,,Zamiana" to powieść wydana po raz pierwszy w 2020r. a jej autorką jest Beth O'Leary. Brytyjka mieszka w Londynie i skończyła filologie angielską. Teraz jest pełno etatowa pisarka, ale swoją karierę zaczęła w wydawnictwie publikującym książki dla dzieci. Pierwszą powieść ,,Współlokatorzy" napisała w pociągu w drodze do i z pracy. ,,Zamiana" to kolejna z jej książek.

Leena to młoda kobieta, która nawaliła w pracy. Błąd jaki zrobiła zmusza ją do podjęcia dwu miesięcznego urlopu. Przyzwyczajona do ciągłej pracy dziewczyna nie wie co zrobić z wolnym czasem. W tym samym czasie babcia Leeny, Eileen zostaje porzucona przez niewiernego męża. Postanawia znaleźć sobie partnera i to nie koniecznie na całe życie, niestety w jej miejscowości nie ma nikogo ciekawego. Gdy Leena się o tym dowiaduje, wpada na znakomity pomysł. Chce zamienić się z babcią miejscami. Dziewczyna pojedzie na wieś, a starsza kobietka ma 2 miesiące zamieszkać w Londynie. Wymiana nie przebiega jednak tak spokojnie, jak przewidywała to Leena, jej pobyt miał być spokojny i relaksujący, a tym czasem zakłóca go pewien przystojny nauczyciel, natomiast Eileen nie do końca czuje się dobrze w tętniącym energią Londynie, a randki online stanowią dla kobiety nie lada wyzwanie. Czy ta prosta zamiana wyjdzie im na dobre?

,,Zamiana" to pełna humoru i ciepła powieść. Czytając ja nie przestawałam się uśmiechać. Przygody tych dwóch kobiet to idealny wybór na wieczorną nudę. Obie wydają się tak zabawne i czarujące, że czytelnik ma ochotę się z nimi zapoznać i pożartować. Bardzo polecam tą lekką historie.

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Zamiana

Kup książkę Zamiana

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Współlokatorzy
Beth O'Leary0
Okładka ksiązki - Współlokatorzy

BRYTYJSKI „COSMOPOLITAN” OBWOŁAŁ BETH O’LEARY ODKRYCIEM ROKU I NOWĄ JOJO MOYES! JEDEN Z NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH DEBIUTÓW 2019...

W drogę!
Beth O'Leary0
Okładka ksiązki - W drogę!

Mały samochód. Pięcioro pasażerów. I całe mnóstwo ich historii.Kierunek? Miłość! Najnowsza powieść autorki bestsellerowych „Współlokatorów”...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy