reklama

Zamień mnie w krzyk

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-03-23
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788382192087
Liczba stron: 358
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń
Tom 2 cyklu Kochaj mnie szeptem

Ocena: 4.87 (15 głosów)

Dalsze losy emocjonującej powieści o Gabrysi, która w pierwszej części dostarczyła mi tyle wrażeń, że bez chwili zastanowienia sięgnęłam po kolejny tom powieści.
Autorka w tym tomie również nie szczędzi emocji i wrażeń, niemniej jednak nie ma już tego efektu zapierającego dech w piersiach i krzyczącego : jak to możliwe! Dla mnie ta część niestety okazała się słabsza, i choć nadal mi się podoba, to jednak do pierwszej części nieco jej brakuje.
Główna bohaterka podejmowała zbyt wiele decyzji, które sprawiały, że z każdą kolejną przeczytaną stroną lubiłam ją coraz to mniej i miałam coraz to większą ochotę na nią na krzyczeć!
Trudne chwile, które nastały w życiu Gabrysi są spowodowane odejściem ukochanego, z którym była w ciąży. Tylko czy odejście ukochanego to wystarczający powód, aby ponownie popchnąć nas w ramiona naszego oprawcy. Ja niestety czytając kolejne strony zawsze czekałam na niekontrolowany wybuch Eryka. Nie jestem osobą, która wierzy w cudowne przemiany i dawanie kolejnych szans, szczególnie, gdy nasze zaufanie zostało nadszarpnięte wielokrotnie. Nie rozumiałam również zachowania Jeremiego, który zamiast spędzić ostatnie chwile z najbliższymi, poznać własne dziecko, wolał uciec.
Być może to, że książka już tak mnie nie zachwyciła, jak poprzednia część jest wynikiem tego, że osobiście będąc na miejscu głównej bohaterki postępowała bym kompletnie inaczej. Ale przecież każdy z nas jest inny i ma prawo do własnych decyzji.
Twórczość autorki jednak nadal czyta się z wielką przyjemnością, a jej styl pisania tak bardzo przypadł mi do gustu, że jestem pewna, że teraz z chęcią skuszę się na twórczość autorki.
Kolejna część losów bohaterów, jeśli oczywiście tylko zostanie wydana, również trafi w moje ręce. Jestem bardo ciekawa jak dalej potoczą się losy bohaterów oraz czy podejmowane przez nich decyzje będą wzbudzać we mnie złość, czy może autorka nieco zmieni ich tok myślenia.
Książkę zdecydowanie polecam, gdyż jest to piękna historia, która trzyma w napięci, niejednokrotnie zaskakuje i wzrusza!

Tagi:

Zobacz opinie o książce Zamień mnie w krzyk

Kup książkę Zamień mnie w krzyk

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Inne książki autora
Nauczyciel tańca. Rewolta
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Nauczyciel tańca. Rewolta

Kaja i Dominik, choć nie wierzyli w bajki, otrzymali od życia swój własny happy end, a ich szczęściem cieszyły się rzesze czytelniczek. Kaja zdecydowała...

Nakarmię cię miłością
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Nakarmię cię miłością

 Miałaś przeminąć jak jedna z pór roku... Dla kilku przyjaciółek wieczór panieński ma być przede wszystkim dobrą zabawą i odskocznią od codzienności...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy