Zanim zniknęła

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2022-05-18
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788382158557
Liczba stron: 416
Dodał/a opinię: Colibri

Ocena: 4.8 (5 głosów)

,,Zanim zniknęła"

,,Ale nie dałam się złamać. W każdym razie jeszcze nie teraz."

,,Zanim zniknęła" to powieść wydana w 2022r. i jest nowym cyklem Lisy Gardner. Autorka jest znaną amerykańska pisarką, której powieści często trafiają do ścisłej czołówki ,,New York Timesa". W Polsce książki Lisy Gardner takie jak np. cykl o ,,Detektyw D.D. Warren", również zostały dobrze przyjęte. Ostatnio została wydana nowa powieść ,,Zanim zniknęła", która jest pierwszą książką z serii.

Frankie Elkin miała kiedyś, wydaje się, normalne życie, miała dom z białym płotem i mężczyznę który ją kochał... Miała, bo już dawno to wszystko straciła. Kobieta boryka się od dawna z alkoholizmem, ale silnie z nim walcząc znalazła sobie inne uzależnienie, usilnie odnajduje zaginione osoby. Gdy policja i detektywi już nie wiedzą co robić, Frankie jedzie do miasta, znajduje jakieś miejsce za nocleg i nie zależnie od innych szuka, kopie i na ogół znajduje. Tym razem postanawia odnaleźć Angelique Badeau, nastolatkę która poszła do szkoły i mimo że już z niej nie wyszła, słuch po niej zaginął. Dziewczyna żyje w dzielnicy o nie najlepszej reputacji, gdzie nowi ludzie do tego różniący się tak bardzo od innych nie do końca są mile widziani. Co się wydarzyło? Czy Frankie da rade odnaleźć dziewczynę? 

Czytałam kilka książek Lisy Gardner i zawsze jestem tak samo zachwycona. Jak w moje ręce trafiła ,,Zanim zniknęła" szczerze mówiąc obawiałam się że nowa seria nie przypadnie mi do gustu tak jak poprzednie książki. Szczerze mówiąc zastanawiam się teraz dlaczego? Książka jest idealnie taka jakiej się spodziewałam, pełna tajemnic, zagadek i niebezpieczeństwa. Aż do końca trzymała w napięciu a postać Frankie Elkin, upartej i walczącej o życie obcych ludzi, wręcz mnie kupiła.

Tagi:

Zobacz opinie o książce Zanim zniknęła

Kup książkę Zanim zniknęła

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Samotna
Lisa Gardner0
Okładka ksiązki - Samotna

Snajper policji stanowej Massachusetts Bobby Dodge obserwuje przez lunetę tragiczne wydarzenia w pobliskim domu. Uzbrojony mężczyzna zabarykadował się...

Druga córka
Lisa Gardner0
Okładka ksiązki - Druga córka

Teksas. Seryjny morderca ginie na krześle elektrycznym, zabierając do grobu imię i miejsce pobytu swojego jedynego dziecka. Boston. Porzucona w szpitalu...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy