Zatracona

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2022-02-23
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788328095885
Liczba stron: 368
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Ocena: 5.17 (6 głosów)

,,Godzę się z tym, kim jestem. To już się zamknęło, skończyło, a jednocześnie pozostanie częścią mnie. Nie będę mogła nigdy wymazać ani cofnąć przeszłości. I nie chcę"

 Seksowna kusicielka, która, bez żadnych problemów skusi i uwiedzie każdego mężczyznę, a raczej każdy cel wyznaczony jej przez przełożonych. Alex została wprost stworzona do tego, a jej przeszłość, której następstwem jej profesji, pozwala ,,na zimno" wykonywać taką właśnie ,,robotę". Kolejnym wyznaczonym przez pracodawców celem, jest dużo starszy od niej, miliarder Dominic Stone. Jednak, gdy rozpracowanie celu, jakim jest ten niesamowity mężczyzna, dopuszcza niechciane emocje, nagle, to, wydające się porównywalne, do poprzednich,zlecenie, uruchamia maszynę, w której przyjdzie się zmierzyć Alex z całym swoim życiem, a Dominicowi z tym wszystkim co ma związek z nią i ze zleceniem, którym sam się okazuje. Nie będzie łatwo wyplątać się z tego wszystkiego. Ale najtrudniejsze będzie dla jednego-nie dopuścić do niechcianych odczuć i emocji, a dla drugiego-walka o coś, co z góry skazane jest na porażkę. 

Ale czy na pewno?

Nieprzewidywalna historia, która wzbudziła we mnie tyle emocji, że jeszcze nie mogę się pozbierać. Dwoje ludzi, którym, nie tak miało potoczyć się życie. Dwoje ludzi, których spotkanie siebie, odmieniło totalnie. 

To nie jest łatwa historia, a rozdrapywane bolesne rany z przeszłości, mogą zaboleć nawet czytelnika. Cena, jaką płaci Alex, za uwolnienie jej od demona przeszłości, a którą przychodzi jej płacić, to powoduje szok i niedowierzanie. 

Nadia Grim  tak emocjonalnie poprowadziła tą historię, że na tle całego bólu głównej bohaterki, widzimy niesamowite pożądanie,uczucie, troskę oraz walkę o to wszystko. Walkę mężczyzny, po którym, nikt by się tego nie spodziewał. To co owładnęło tymi dwoje,to pasja i gorący żar, ale też bezradność, bo tak na prawdę do końca nie wiemy jak ta relacja się potoczy, bo jest więcej niż nierealna,ale w miłości, wszystkie chwyty dozwolone.

Gorąco polecam,bo na bank ta książka, Was zaskoczy, wstrząśnie wami ale też rozczuli i przyprawi o rumieńce,bo ta chemia i pożądanie, aż bije od głównych bohaterów.

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Zatracona

Kup książkę Zatracona

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy