Zemsta gangstera

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-05-06
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381782982
Liczba stron: 288
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Edyta Giersz
Tom 2 cyklu Gangsterzy

Ocena: 5 (5 głosów)

Sięgając po „Zemstę gangstera” liczyłam na naprawdę dobrą i wciągającą historię, po tak dobrym debiucie jakim było „Serce gangstera”.

Co prawda finalnie książka mi się podobała, ale w moim odczuciu była znacznie słabsza niż poprzedni tom. Czynnikiem drażniącym był Anton, którego zachowania momentami nie mogłam wytrzymać, a jedna sytuacja totalnie przekreśliła szanse na to, bym zmieniła co do niego zdanie.
Jeśli chodzi ogólnie o fabułę, to chociaż spodziewałam się czegoś innego czytając opis, nawet podobało mi się w jakim kierunku autorka poszła. Nie raz byłam zaskoczona, nie do końca byłam w stanie przewidzieć kolejnego kroku bohaterów. Jednak nie wciągnęła mnie na tyle, żebym nie była w stanie oderwać się od lektury. Jest dosyć sporo akcji, niby nie ma miejsca na nudę, ale jednak czegoś mi w niej zabrakło, biorąc pod uwagę poprzedni tom. Może tych emocji, które odczuwałam i które do tej pory pamiętam, przy czytaniu „Serca gangstera”? A może dlatego, że nastawiłam się na coś innego? Nie mam pojęcia. Podobała mi się, ale nie na tyle, żebym stwierdziła, że była „niesamowita”.

Czy sięgnę po kolejny tom? Z pewnością! Jestem bardzo ciekawa co jeszcze przygotuje, a historia Siergieja, której zapowiedź poniekąd dostaliśmy w tym tomie, może być naprawdę interesująca. Widzę mnóstwo pozytywnych opinii o „Zemście gangstera”, dlatego najlepiej będzie jak każdy sam się przekona, czy jest to dobra książka ;)

Tagi:

Kup książkę Zemsta gangstera

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Zemsta gangstera
Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje