Zimna S. Odwilż

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Romans
ISBN: 9788396066206
Liczba stron: 280
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Monika Chmielewska
Tom 2 cyklu Zimna S

Ocena: 5.75 (4 głosów)

"Zimna S. Odwilż" Justyny Chrobak, to dalsze losy Malwiny, Sebastiana, a także mojego ulubieńca Henia, który nie oszukujmy się swą charyzmą skrada każde show. Z każdym jego pojawieniem się, fabuła powieści jakby nabierała więcej blasku, choć oczywiście nie można jej pod żadnym względem zarzucić jej jego brak. Malwina z Sebastianem natomiast potrafią sprawić, że emocji podczas pochłaniania lektury zupełnie nie brakuje. 

Powieść ta jest na jeden, a góra dwa wieczory. Czyta się ją szybko i przyjemnie, aczkolwiek bywają chwile grozy i narastające napięcie wywołuje w czytelniku chęć szybszego szybszego jej pochłaniania. Głównych bohaterów poznałam w pierwszej części i miło mi było znów się z nimi spotkać, aczkolwiek tym razem jakby stali się cieplejsi, lecz nie ma co się dziwić takimi odczuciami, w końcu książka w swym tytule informuje już, że możemy spodziewać się odwilży. Nie mam pewności czy zostałam zaskoczona takim obrotem spraw, ale mi to nie przeszkadza, czasem fajnie, gdy po części nasze wizje się sprawdzają. 

Cieszę się, że mogłam przeczytać tę powieść jeszcze przed premierą i poinformować czytelników, że jeżeli pierwsza część im się spodobała, to druga z pewnością trafi w ich gusta. Moim skromnym zdaniem kolejny tom wypadł nawet nieco lepiej od pierwszego, ale to już kwestia indywidualna lub jest to fakt, że wszystkie emocje są jeszcze świeże i na gorąco.

biblioteczkamoni.blogspot.com

Tagi:

Zobacz opinie o książce Zimna S. Odwilż

Kup książkę Zimna S. Odwilż

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Zapach miłości
Justyna Chrobak0
Okładka ksiązki - Zapach miłości

Czy przystojny nieznajomy może się okazać księciem z bajki a restauracja miejscem, gdzie ten sen się spełni? Magda czasem ma ochotę rzucić wszystko w cholerę...

Trzy razy M
Justyna Chrobak0
Okładka ksiązki - Trzy razy M

Kiedy życie 27-letniej Małgosi rozpada się w drobny mak, dziewczyna postanawia w raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Wyjeżdża z Wrocławia i zatrzymuje...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy