Złączeni nienawiścią

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-03-25
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381782586
Liczba stron: 304
Tytuł oryginału: Bound by hatred
Język oryginału: angielski
Dodał/a opinię: bookmoodpl
Tom 3 cyklu Born in Blood Mafia Chronicles

Ocena: 4.73 (11 głosów)

„Złączeni nienawiścią” to już trzeci tom serii mafijnej „Born in Blood Mafia Chronicles”, ale na szczęście nie ostatni. Jak dla mnie jest to najlepsza seria mafijna, a czytałam już sporo książek z tym wątkiem, ponieważ na rynku wydawniczym coraz częściej spotykamy się z nim. Tak poza tym była to chyba pierwsza taka seria, którą czytałam i bardzo miło wspominam pierwsze spotkanie.

Tym razem w książce poznamy historię Gianny i Matteo. Mogliśmy ich już spotkać w dwóch poprzednich częściach, jako postacie drugoplanowe. Już od pierwszego spotkania ta dwójka nie darzy się sympatią, wręcz czuć między nimi nienawiść. Ale jak to mówią, kto się czubi ten się lubi :) czy w tym przypadku będzie podobnie ? Gianna jest straszną buntowniczką i nie podoba jej się świat w którym zmuszona jest żyć. Od dłuższego czasu planuje ucieczkę, ale zdaje sobie sprawę, że mafia będzie jej szukać. Kiedy już jej się udaje wymknąć ochroniarzom, zaczyna nowe życie w Europie. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej przyszły mąż jest jednym z lepszych łowców i prędzej czy później ją znajdzie.

Czytałam kilka opinii, że ta część jest najsłabsza w stosunku do dwóch poprzednich, ale ja jej tak nie odebrałam. Podobała mi się bardzo, może nie najbardziej, ponieważ moje serca skradła Aria i Luka z pierwszej części, ale opowieść Gianny (siostry Arii) oraz Matteo (brata Luki) była świetna i aż uśmiech mi się pojawia na ustach, jak sobie przypomnę ich relacje i potyczki :D Sympatyczna para z ciętym językiem oraz poczuciem humoru. Czytając tę historie na pewno nie można się nudzić.

Tagi:

Zobacz opinie o książce Złączeni nienawiścią

Kup książkę Złączeni nienawiścią

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Słodka pokusa
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Słodka pokusa

Po stracie żony, Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć dla nich matkę, a dla siebie kobietę, która ogrzeje jego...

Złamana lojalność
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Złamana lojalność

Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak on zostanie consigliere w chicagowskim oddziale...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy