reklama

Złamana lojalność

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-01-05
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-8178-440-5
Liczba stron: 359
Tytuł oryginału: Twisted Loyalties
Dodał/a opinię: Edyta Giersz

Ocena: 5.6 (5 głosów)

Ci, co mnie znają, doskonale wiedzą, jak uwielbiam twórczość Cory Reilly, i serię Złączeni. A jednak, choć szczerze się tego nie spodziewałam, czuję, że w najbliższym czasie to właśnie Camorra Chronicles podbije moje serce i uplasuje się wyżej, niż poprzednia.
Znacie to uczucie, kiedy czytając książkę pragniecie tak bardzo poznać jej zakończenie, a jednocześnie wcale nie chcecie, by się kończyła? W przypadku „Złamanej lojalności” właśnie tak u mnie było. Ta książka urzekła i intrygowała mnie od samego początku. Jeśli szukacie historii o miłości, która będzie w stanie pokonać największe przeszkody, o bohaterach, którzy sprawią, że będziecie chcieli płakać, uderzyć w coś pięścią z nerwów, to będzie to dla was idealna lektura. Niezaprzeczalnie wywoła prawie wszystkie możliwe ludzkie emocje, być może nawet finalnie pozostawi was w kałuży uczuć, ale gwarantuję, że jest tego warta. Oprócz tego autorka zagwarantowała ekscytującą, trzymającą w napięciu, z całą masą zwrotów akcji fabułę, co nie pozwoli oderwać się od tej książki nawet na moment. Podobała mi się podróż, którą zabrała mnie autorka, bo sprawiła, że w pełni pochłonęło mnie życie jej bohaterów.

„Złamana lojalność” to jedna z tych historii, która pokazuje, że czasami dwie osoby, które wydają się pochodzić z zupełnie innych światów, mogą mieć ze sobą więcej wspólnego niż można sobie wyobrazić. I nawet z góry zaplanowane życie, czy wybory, które początkowo wydają się poza naszą kontrolą, nie będą w stanie zatrzymać rodzącego się uczucia. Absolutnie urzekająca i zapadająca w pamięć, dlatego naprawdę mocno zachęcam was do sięgnięcia po tę pozycję!

Tagi:

Zobacz opinie o książce Złamana lojalność

Kup książkę Złamana lojalność

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Luca Vitiello
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Luca Vitiello

Bestsellerowa powieść Złączeni honorem z perspektywy Luki Vitiello! Luca był potworem. Okrucieństwo płynęło w jego żyłach niczym trucizna, podobnie jak...

Złączeni miłością
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Złączeni miłością

Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają.Kiedy Aria została oddana Luce w akcie małżeństwa, wszyscy byli pewni, że przyszły Capo ją złamie.Aria...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy