Zmarnowany rozsądek

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2021-03-01
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-66332-39-3
Liczba stron: 368
Dodał/a opinię: Magda Zimna

Ocena: 5.38 (8 głosów)

Czytasz pierwsze pięćdziesiąt stron i już wiesz, że to będzie świetna historia! Która wzbudzi wiele emocji, poruszy serce, doprowadzi do złości i wywoła szeroki uśmiech na twarzy. 

Opowieść wciąga bez reszty, akcja galopuje w zastraszającym tempie i nie ma czasu na nudę. Tyle perypetii, tyle kul pod nogami zgotowała autorka bohaterom, że głowa mała. Widać, że sprawdzała ich wytrzymałość, na ile są w stanie się zdecydować, by wydostać się ze swojej strefy komfortu. Wywraca ich życie do góry nogami i zapewnia czytelnikowi istny rollercoaster emocji!  

Pojawiają się wyraziste postacie, z wadami, jak i zaletami. Nikt nie został pominięty, nawet poboczne postacie są żywe, autentyczne, które można polubić lub nie. Jednak opowieść skupia się głównie na dwóch postaciach - na Oli i Marcelu. Czytelnik może zajrzeć do ich głowy, poznać ich myśli, przeżycia, emocje, co odczuwają w danym momencie, gdy usłyszą wiele gorzkich słów. Towarzyszyć im na każdym kroku w dobrych, jak i złych chwilach. Kibicować w trudnych sytuacjach i złościć, gdy coś nie idzie po ich myśli. Autorka w bardzo fajny sposób łączy i przeplata ich postrzeganie na otaczający świat, przez co łatwo odnaleźć się w czytanej historii. Dzięki temu w pełni można oddać się relaksowi i prowadzić się za rękę wciągającej fabule. 

Iza nie tylko kupiła mnie wspaniałą historią, ale też lekkim piórem, stylem. Przez kolejne strony się po prostu płynie, z ciekawości, jak dalej akcja się potoczy. Czy na korzyść bohaterów, czy wprost przeciwnie i jakie jeszcze zgotuje im trudne decyzje. Do tego ciekawa intryga, która bawi, wzrusza, a zarazem wkurza. Czekam niezmiernie na drugą część! Gorąco polecam!

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Zmarnowany rozsądek

Kup książkę Zmarnowany rozsądek

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Życie od nowa
Izabela Grabda 0
Okładka ksiązki - Życie od nowa

Jedno chce, to nie chce drugie. Malwina nie przypuszczała, że cytat z wierszyka, którego uczy swoich podopiecznych w przedszkolu, stanie się mottem...

Przypadek Lidki
Izabela Grabda 0
Okładka ksiązki - Przypadek Lidki

Czy wyczekany urlop w spokojnych górach Sowich, może spowodować trzęsienie ziemi w uporządkowanym z takim trudem życiu Lidki? Czy przypadek, który...

Zobacz wszystkie książki tego autora