Żyj szybko, kochaj głęboko

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-02-26
Kategoria: Romans
ISBN: 9788380536999
Liczba stron: 356
Tytuł oryginału: Into the Deep
Dodał/a opinię: Magdalena Rodasik

Ocena: 5 (10 głosów)
Inne wydania:

„Żyj szybko, kochaj głęboko” to kolejna genialna książka autorstwa Samantha Young. Kolejny raz autorka funduje nam emocjonalny rollercoaster. Udowadnia, że prawdziwa miłość istnieje i nic nie jest tylko czarno-białe.
Charley i Jake byli parą idealną. Nie boje się tego stwierdzenia. Młodzieńcza miłość, która miała szanse być tą do końca życia. Błyskotliwi, lekko bezczelni, bezgranicznie darzyli siebie szacunkiem oraz zaufaniem. Niestety spotkał ich dramat, który zburzył ich poukładany i szczęśliwy związek. Charley była nastolatką silną i pewną swoich uczuć, nie bała się zawalczyć o Jake, niestety on poddał się i wolał uciec przed problemami. To on zniszczył coś, co miało być stałe, wieczne, prawdziwe do bólu. Serce Charley zostało roztrzaskane. Po czterech latach Charley i Jake spotykają się na uczelni. Ona widzi swoją wielką miłość w ramionach innej. To dodatkowo przysparza jej bólu. Młoda kobieta postanawia jednak nie załamać się i żyć dalej. Tylko ignorowanie swojej pierwszej miłości jest niebywale trudne. Zwłaszcza, że chłopak robi wszystko, aby znowu zaprzyjaźnić się z Charley. Czy młoda kobieta będzie w stanie zapomnieć o przeszłości i znowu zaprzyjaźnić się z Jakem? Czy można budować przyjaźń, kiedy zaufanie zostało tak bardzo nadszarpnięte? I czy to przyjaźń czy wciąż kochanie?
„Żyj szybko, kochaj głęboko” to książka, która spodoba się fanom „Maybe Someday”. Obie książki łączy skomplikowana relacja przyjaźni damsko-męskiej, która w całkowicie naturalny sposób przeradza się w miłość. Obie książki mają w sobie niebywałą delikatność i nostalgię. W książce „Żyj szybko, kochaj głęboko” historia Charley i Jake przedstawiona jest na dwóch płaszczyznach czasowych. Mamy wgląd w ich przeszłość i to jak ona wpływa na ich obecne relacje. Autorka wykreowała cudownych bohaterów, którym kibicujemy już od pierwszych rozdziałów mimo, że ich relacje są szalenie skomplikowane. Sama fabuła jest ciekawa i intryguje. Ja podczas lektury bardzo miło spędziłam czas. Serdecznie zachęcam do sięgnięcia po ten tytuł. Na pewno się nie zawiedziecie.

 

Więcej recenzji na www.facebook.com/LiteraturaZmyslow

Tagi:

Zobacz opinie o książce Żyj szybko, kochaj głęboko

Kup książkę Żyj szybko, kochaj głęboko

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Ostatnia szansa
Samantha Young0
Okładka ksiązki - Ostatnia szansa

Hannah Nichols nie potrafi się uwolnić od bolesnej przeszłości i przyjąć tego, co niesie przyszłość. Po raz ostatni widziała Marca D'Alessandro pięć długich...

Sztuka uwodzenia
Samantha Young0
Okładka ksiązki - Sztuka uwodzenia

Olivia Holloway jest nowicjuszką w dziedzinie seksu, ale szybko nadrabia zaległości i wkrótce uczeń przerasta mistrza. Olivia ma bezpośredni sposób...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy