Żyj zgodnie z fazami Księżyca

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-02-10
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788328715981
Liczba stron: 224
Tytuł oryginału: Lunar Living
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Ocena: 5 (9 głosów)

???RECENZJA???


„Każdy może zyskać potężną wiedzę i inspirację, dokonać kwantowego skoku w swoim życiu dzięki współpracy z fazami księżyca.”

Aby dokładnie zrozumieć przekaz tej książki, pierwsze co zrobiłam, to ściągnęłam sobie na telefon aplikację FAZY KSIĘŻYCA.

Pod jej wpływem, na początku zaczynamy od przemyśleń i dostosowania cytowanych przykładów do naszej osoby. Refleksje, które wprost wypływają z każdej strony, na początku, może i dla nas nie tak oczywiste, po dłuższym zastanowieniu się nad nimi, jedyne co nam pozostaje to przyklasnąć i zacząć działać.

„Kiedy znowu zaczynamy żyć zgodnie z tą odwieczną siłą, kierując się księżycem, otrzymujemy wspaniały dar:możemy wierzyć i ufać sobie samemu.”

Kolejną niesamowitą rzeczą w tej książce są techniki i strategie poprawy naszego życia, poprzez afirmacje, wizualizacje, intencje oraz wdzięczność przy wykorzystaniu wielu sposobów i relacji ze sobą. Szczegółowy opis każdej fazy księżyca, jego kolorów oraz oddziaływanie poszczególnych znaków zodiaku, a także ich szczegółowy wpływ na nasze życie, pomaga nam zrozumieć niuanse i techniki życia w zgodzie z jego fazami.
Na prawdę bardzo interesująca lektura, która na pewno każdemu z nas może pomóc zrozumieć, dlaczego w określone dni roku, miesięcy, mamy rożne emocje odczucia, obawy, a sprawcą tego wszystkiego jest nikt inny jak tylko Księżyc.

??????????

Tagi: Umysł ciało duch

Kup książkę Żyj zgodnie z fazami Księżyca

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Żyj zgodnie z fazami Księżyca