Bezsensownik

czyli nazywanie rzeczy po imieniu

331.
Notatkę dodano:2011-09-01 21:40:01

To już kolejny (czwarty) rok, kiedy dzień pierwszego września nie kojarzy mi się już z białą bluzką i stresem wywołanym kolejnym rokiem szkolnym. Data ta przesunęła się teraz na pierwszego października, aczkolwiek ostatnimi czasy też nie na długo - to już ostatni rok, kiedy jeszcze mogę cieszyć się beztroskimi, studenckimi wakacjami. Wkrótce skrupulatnie odliczać będę dwa tygodnie pracowniczego urlopu...

Dzień uważam za bardzo udany, chociaż nie powiem - dosyć mnie zmęczył. Z upalnego sierpnia nagle zrobiła się wczesna jesień, co można zwłaszcza odczuć, wędrując o godzinie 8:30 w japonkach po Katowicach.

Tradycyjnie zachęcam do odwiedzania weddbloga. Dzisiaj o najpopularniejszych ślubnych ozdobach, czyli kokardach. Zapraszam: http://weddblog.pl/2011/09/01/bez-kokardy-ani-rusz/!


Komentuj(2)

-------------------------------------------------------------------


332.
Notatkę dodano:2011-08-31 21:41:21

Po długich walkach i cierpieniach (w sumie też) wreszcie zostałam szczęśliwą właścicielką pięknych, pełnoceramicznych koron. Mój uśmiech nigdy nie był jeszcze tak szeroki!

Dzisiaj na weddblogu kilka słów na temat dekorowania domów oraz mała galeria inspiracji: http://weddblog.pl/2011/08/31/dekorujemy-dom/. Zapraszam!


Komentuj(2)

-------------------------------------------------------------------


333.
Notatkę dodano:2011-08-30 22:21:49

Właśnie wróciłam z wizyty u dentysty. Niestety okazało się, że perfidne ósemki tak mi rozpychają zęby, że niestety dzisiaj nie można było założyć pełnoceramicznych koron bez ich korekty. Tym sposobem mam po raz czwarty założone korony tymczasowe, a jutro na 9:00 wybieram się na prawdopodobnie ostatnią wizytę zwiążaną z koronami. Za słabo trzymaliście kciuki, skoro dzisiaj się nie udało...

Polecam nową notkę na weddblog.pl Dzisiaj zajęłam się ślubnymi woalkami, czyli alternatywą dla welonów. Zaprszam: http://weddblog.pl/2011/08/30/jesli-nie-welon-to-woalka/


Komentuj(4)

-------------------------------------------------------------------


334.
Notatkę dodano:2011-08-29 21:35:07

Nie sądziłam, że późnosierpniowe słońce może być aż tak intensywne. Oczywiście skutkiem swojej nieświadomości solidnie się spaliłam. Nic to jednak w obliczu tego, że jutro czeka mnie kolejna - mam nadzieję, że ostatnia już wizyta u dentysty. Ostatnia nie w skali całego życia, ale jeśli chodzi o zamknięcie tematu koron. Trzymajcie zatem kciuki!

Dzisiaj na weddblogu o męskich, ślubnych dodatkach, czyli muszkach. Kilka słów, porady na temat wiązania muchy oraz galeria inspiracji: http://weddblog.pl/2011/08/29/mucha-czyli-rewia-slubnych-owadow/ Zapraszam!


Komentuj(1)

-------------------------------------------------------------------


335.
Notatkę dodano:2011-08-28 22:20:56

Kolejna upalna, tym razem ostatnia tego już roku sierpniowa niedziela. Upłynęła nam dość leniwie. Wspólne granie i oglądanie ciekawego filmu to doskonały sposób na relaks i nabranie sił na nowy tydzień. Obejrzliśmy stary (bodajże z 2002 roku) film "Zdjęcie w godzinę", w którym główną rolę zagrał Robin Williams. Film dobry, trzymający w napięciu i skutecznie udowadniający, że Williams dobrze czuje się nie tylko w rolch dobrych charakterów. 

Jak głosi odliczacz, do ślubu pozostało jeszcze 11 miesięcy!


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


336.
Notatkę dodano:2011-08-27 22:36:03

Dzień upalny, ale przy tym bardzo miły, bo zakończony spontanicznym wypadem. We czwórkę wybraliśmy się na, jak się później okazało i jak się też trochę spodziewaliśmy, fantastyczny koncert Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego. Chociaż się dość znacznie chmurzyło, pogoda dopisała do samego końca. Artyści zagrali i zaśpiewali swoje największe hity dzięki czemu publiczność bawiła się znakomicie. Pośpiewaliśmy, potańczyliśmy i bardzo miło spędziliśmy wieczór.

Korzystając z okazji, zapraszam na weddblog. Dzisiaj o maluchach na weselu: http://weddblog.pl/2011/08/27/%E2%80%A6spodziewamy-sie-gromadki-szkrabow-na-slubie-i-weselu/


Komentuj(2)

-------------------------------------------------------------------


337.
Notatkę dodano:2011-08-26 21:34:27

Myślę, że właśnie mija najgorętszy dzień tego lata. Cofam wszystkie modlitwy, w których błagałam o upał na naszym przyszłorocznym ślubie. Jeśli miałoby być tam strasznie ciepło jak dzisiaj, to już chyba wolę malutki, przelotny deszcz. Tak czy siak, trzymajcie nadal kciuki za pogodę pod koniec lipca 2012 roku!

Muszę nadrobić kolejne recenzyjne zaległości. Stosik liczy już trzy książki, a dzisiaj przybyła dostawa kolejnych, świeżych czytadeł do zrecenzowania.

Tradycyjnie zapraszam na weddblog. Tym razem druga odsłona plenerów ślubnych i galeria ciekawych zdjęć: http://weddblog.pl/2011/08/25/sesja-slubna-plener-odslona-druga/. Polecam!

Na stoliku obok mnie leżą dopiero co wykonane i wykończone przeze mnie, pierwsze kolczyki z gliny. Jak tylko wpadnę na kolejny pomysł, manufaktura znowu ruszy z kopyta.


Komentuj(2)

-------------------------------------------------------------------


338.
Notatkę dodano:2011-08-25 21:02:07

Nie płakałam, kiedy kilkanaście lat temu wyrywano mi dwa zęby naraz. Nie płakałam, kiedy reperowano mi zęby po wypadku. Płakałam dzisiaj, kiedy po raz trzeci w tym tygodniu miałam zdejmowane korony tymczasowe, szlifowane zęby, robiony odcisk (dzisiaj tylko cztery razy) i zakładane kolejne tymczasówki. Dziąsła bolą mnie tak, jak pewnie bolą bokserów po walce. Po wczorajszej wizycie obudziłam się dzisiaj rano dośc opuchnięta. Nie chcę nawet myśleć, jak będę wyglądać jutro.

Chcę mieć to już jak najszybciej za sobą. Obiecuję, że już nigdy nie wspomnę o jakiejkolwiek operacji plastycznej. Naprawdę nigdy.


Komentuj(2)

-------------------------------------------------------------------


339.
Notatkę dodano:2011-08-24 21:32:58

To był długi dzień. Zaczął się wprawdzie bardzo miło. Na wizytę przyjechała do mnie moja uczelniana przyjaciółka. Omówiłyśmy kilka bieżących spraw i dość skutecznie skorzystałyśmy ze słońca. W opalaniu towarzyszyła nam oczywiście Kenia, która to albo wylegiwała się na słońcu, albo wracała do domu na chwilę odpoczynku od upału.

Wieczór (20:30) przyniósł jednak niespodziewaną wizytę u dentysty. Jeśli za piękny wygląd należy poniosić taką cenę (w sensie: cierpienie), to skutecznie wyleczona zostałam z wszelkich pomysłów na jakiekolwiek operacje plastyczne. To niestety dopiero początek walki o piękny uśmiech. W poniedziałek czeka mnie jeszcze ostateczne starcie.

Na weddblogu znajdziecie notkę o welonach zakrywających twarz i galerię inspiracji: http://weddblog.pl/2011/08/24/welony-zaslaniajace-twarz/. Zapraszam!


Komentuj(1)

-------------------------------------------------------------------


340.
Notatkę dodano:2011-08-23 21:19:08

Po dwugodzinnej wizycie u dentysty można odnieść dość intrygujące wrażenie, że dolna szczęka z fragmentu naszej anatomii stała się ciałem obcym. Kolejna wizyta zaplanowana została na przyszły poniedziałek - a po niej będę mogła wreszcie cieszyć się najpiękniejszym na świecie uśmiechem!

Ponieważ dziś w kalendarzu 23. dzień sierpnia, tradycyjna rocznica - 62 wspólne miesiące, z czego 42 z zaręczynowym pierścionkiem na serdecznym palcu!

Dzisiaj na weddblog.pl inspiracje, pomysły i propozycje dotyczące tego, czym można obrzucić nowożeńców dopiero co wychodzących z kościoła. Notkę znajdziecie tu: http://weddblog.pl/2011/08/23/kochaj-wiec-rzuc-czyli-czym-obrzucic-nowozencow/. Zapraszam!


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


Wątki:

Licznik

Odsłon: 697105
Osób: 681771

Mój ślubny blog:

www.weddblog.pl
Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017