Tak dobrze, że aż Ľle
spotkania z Jolant± Kwiatkowsk±

logo

Musiałam "ukra¶ć"......
Notatkę dodano:2012-11-16 13:10:36

Czasami słyszę od czytelników: "Czy możliwe jest, by jedn± rodzinę spotkało tyle życiowych zapętleń?". Tekst, który tu wklejam, niech będzie odpowiedzi±. :)))

 

Psychiatra:

- Niech mi pan powie dlaczego pan tak pije?
- Zaraz spróbuję wyja¶nić panu przyczynę. - Odpowiada roztrzęsiony pacjent.
- Zakochałem się w pewnej wdowie, która miała dorosł± córkę. Ożeniłem
się z t± wdow± i niedługo potem mój ojciec ożenił się z moj± pasierbic±.
W ten sposób moja żona i ja stali¶my się te¶ciami dla mojego ojca. Za jaki¶ czas moja macocha, to znaczy córka mojej żony, urodziła syna. Ten chłopiec stał się automatycznie moim bratem, ponieważ był synem mojego ojca.  Ale ponieważ jest równocze¶nie synem córki mojej żony, więc moja żona stała się jego babci±, a ja stałem się dziadkiem dla mojego brata. Niedługo potem moja żona urodziła syna, który stał się szwagrem dla mojego ojca.
Starsza siostra mojego syna jest równocze¶nie jego babci±, ponieważ mój ojciec jest jego dziadkiem. Mój ojciec jest więc szwagrem mojego dziecka, ponieważ jego siostra jest żon± mojego ojca. Ja jestem wobec tego bratem dla mojego własnego syna. Mój syn jest mojej babci bratankiem, a ja jestem dziadkiem dla samego siebie. Stałem się więc bratem dla mojego ojca, ale jednocze¶nie jestem synem i ojcem dla niego. Moja żona jest moj± macoch±, matk±, szwagierk± i przybran± siostr±. A a jestem ojcem i synem dla samego siebie.

 
- Rozumiem. - Odpowiada psychiatra. – Niech pan pije dalej.

 

A gdybym tak w powie¶ci "Proste życie" rozwiodła go z wdow±. Pasierbicę z jego ojcem. Ich poprowadziła do ołtarza i............

"Moda na sukces" to byłby piku¶ :DDD

 

 


 

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
Marta Grzebuła:
Po prostu super, ledwo się połapałam ale i ubawiłam...Pozdrawiam serdecznie
HIolNyuQGu:
Powf3d piąty?Dobry blog prawniczy ozcnzaa więcej klientf3w i więcej pieniędzy. I to jest najważniejsze.???????, zgodzę się ze wszystkim, co napisałeś, poza punktem czwartym:- blogiem należy się promować w odpowiedni sposf3b- linkowanie do bloga w mediach społecznościowych nie podnosi PageRanku- stałe linkowanie do bloga w mediach społecznościowych nie jest niekulturalne- stałe linkowanie do bloga w mediach społecznościowych nie jest uważane za spam przez klientf3w, gdyż dla nich jest to w większości kanał subskrypcji treści z witryn internetowych z blogf3w rf3wnież. Zgodzę się, że warto dać coś więcej, ale tylko w ramach przedmiotu strategii e-marketingowej. Niemniej nikt, kto zasubskrybował treść bloga np przez FB ze względu na jej wartość nie odetnie się od tej możliwości tylko dlatego, że autor bloga nie serwuje tam dodatkowych treści.Co do wieku blogerf3w jak wspomniałeś, blogi są dla starszych wiekiem Na świecie jest trend zamykania blogf3w przez młodszych, a otwierania przez starszych. Bo blog to jednak wysiłek, dyscyplina, posiadanie celu, chęć zrobienia czegoś więcej. Młodzież w tych kategoriach rzadko się porusza ????,?????
GiPlMljmS:
Witaj Marcinie zdjęcia są super! Szcegf3lnie podoba mi się małżonek w woeinle;-) Na zdjęciach pokazujesz emocje i to co niewidzialne dla oka przynajmniej ja laik tak to odbieram! Chciałabym abyś poszalał na studnif3wce mojej cf3rki!! Czy rf3wnież bierzesz udział w takich imprezach? Jesli nie, to cierpliwie poczekam;-)Pozdrawiam
YoQCSCjXzYGzU:
Cheers pal. I do appreciate the wtriing.

Licznik

Odsłon: 1959561
Osób: 1777716

Na Facebooku

Jolanta Kwiatkowska

jkJolanta Kwiatkowska

Urodziłam się jako płeć żeńska.
(tak było napisane kopiowym ołówkiem na opasce).
Dzi¶ jestem kobiet± (dla ułatwienia dodajmy, że o wiek tej płci nie wypada pytać).
Nie zdobyłam żadnego szczytu.
Nie odkryłam żadnego l±du.
Wielu innych nadzwyczajnych rzeczy nie zrobiłam.
Odeszli Ci, którzy mnie kochali i których ja kochałam.
Urodzili się Ci, którzy mnie kochaj± i których ja kocham.
Nauczyłam się cieszyć i doceniać to, co miałam, co mam.
Wci±ż czekam z ufno¶ci± na to, co mi los przyniesie.
Zawsze lubiłam się uczyć (życia) i nadal się uczę: jak żyć, by nie przegapić chwil szczę¶ćia, które zsyła nam każdy dzień.

Wy¶lij wiadomo¶ć do autorki

Zostań fanem autorki w wortalu Granice.pl