Blog - bowska

niebieski
Notatkę dodano:2007-08-25 19:43:59

Dzień Dobry państwu szanownym. Oto ja po dłuższej przerwie przemawiam. Nie żebym miał coś mądrego albo chociaż ciekawego do przekazania. Zwyczajnie zoobowiązuje mnie termin, który minął wczoraj. Ale wczoraj akurat nie miałem jak to się mówi sposobności i internetu. W każdym razie ostatnie dni utwierdzają mnie w przekonaniu, że życie się toczy. I rzeczy szybko ulegają przedawnieniu. Trochę za wszystkim nie nadążam i dlatego czasem bywam do tyłu, a z tego znowuż powodu nie wszystko rozumiem czyli w efekcie bywam sfrustrowany i zagubiony. Z tych samych przyczyn zdarza się, że jestem zadowolony więc właściwie wychodzi na zero. Ale piszę bo akurat teraz jest realizowany pierwszy scenariusz więc dzielę się mym bólem. Ała. Z tym bólem to przesada, ale przecież to co piszę ociera się o beletrystykę więc czuję się usprawiedliwiony.
Żadnych pustych przelotów! to moje nowe motto, nie wiem o co chodzi, ale podoba mi się.
Jestem zmęczony:
po pierwsze: polityką i nie chce się już dłużej na niej znać. A na ewentualnych wyborach skreślę wszystkich jak mi doradzał sam O.S.T.R. Bo na nich wszystkich trzeba postawić krzyżyk. Bo polityka to tarzanie się w błocie. I mam w dupie, że być może brzmię jak idealista albo przygłup. Mam swoje prawo, które ta banda kretynów uchwaliła przy okazji załatwiania swoich partykularnych interesów.
po drugie: siatkówką bo kiedyś o nią się troszczyłem i czekałem, a teraz to raczej wszystko przy okazji i nawet czasem, o zgrozo, z obowiązku. W tym przypadku myślę, że znudzenie i zmęczenie jest chwilowe bo to moja druga ulubiona dyscyplina. Jakieś 4 piętra (czyli cały blok) pod futbolem.

Dawno nie było. Piosenka miesiąca Pete Doherty - Fuck forever.

Pozdrowienia.

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
Kuba:
piosenkę uwielbiam.
Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017