gdy wasze oczy patrzą na mnie...

... pozory wiele mogą

przypadków nie ma
Notatkę dodano:2008-07-22 17:49:43

czasami aby móc z kimś rozmawiać muszą minąć dwa lata. albo pare dni więcej. i wtedy można się spotkać, iść na kawę i jest idealnie. rozmawiać o wszystkim i dobrze się rozumieć. i wtedy się widzi, jak bardzo byliśmy dawniej niedojrzali. nie żebym teraz była niewiadomo jak doświadczona, ale jednak na pewne sprawy patrzy się inaczej. i prawda jest taka, że jak wcześniej myślałam o nim w negatywny sposób to teraz wydaje mi się, że będę tęsknić. i mam czekać rok na kolejne spotkanie? długo. ale jeśli będzie trzeba poczekam. bo teraz patrzę na wszystko inaczej. teraz wiem, że byliśmy zbyt młodzi by się zrozumieć. ale jednak dwa lata coś zmieniają. i przypadków nie ma.

 

ta sama ławka. we wszystkim jest celowość.

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
54_freeoj święta prawda ja miałem takie samo spotkanie tylko że po 3 latach i byłem pokłócony z tą osobą ale gdy ją spotkałem to naprawdę nam się świetnie gadało... i jeszcze poszła ze mną na studniówkę...:D

Autor:kvazir


d0bdf6d9cc1fb12ead84193a38c6f3d7Fakt, ludzie czasem nie chcą sie zrozumieć, ich drogi sie rozchodzą, by znów się mogły zejść

Autor:zlosnica


ee5af6355bd0eec7b3156424345dc8b5Ja nie wierzę w przeznaczenie.Ale czasem chciałbym się spotkać z osobami których nie widziałem wiele lat.

Autor:Marsjasz


10_freenie mówiłam, że wierzę w przeznaczenie. tylko w pewną celowość ;) patrząc z perspektywy czasu widzę, że właściwie nic nie stało się przypadkiem.

Autor:nimfometka


Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017