Poczekalnia
...for people just waiting

logo

"Seks- poezja czy rzemiosło..." czyli : problemy przyjaciół naszych przyjciół.
Notatkę dodano:2008-09-08 19:42:17

Oto przyjaciele mego przyjaciela: młoda para, młodzi ludzie, młodość tryska z ich twarzy, młodość w gestach, słowach, pomysłach. A serce rozdziera  im smutek i niespełnienie.

Oto przyjaciel tejże pary, czyli mój przyjaciel i narzeczony W.: chce pomóc, bo wie że potrafi... rozmową i pomysłem na rozwiązanie problemów między dwojgiem kochających się ludzi, którzy nie do końca zdają sobie sprawę, za co się kochają...

Oto pytanie: czy owo "między" jest potrzebne? Podsunął im świetny pomysł- niech posłuchają razem wykładów ks. Pawlukiewicza na temat miłości między dziewczyną i chłopakiem, kobietą a mężczyzną...

Pomysł mi się spodobał. Pamiętam, że nam to pomogło. Staliśmy się dla siebie lepsi i... otwarliśmy serca i oczy jeszcze szerzej na Boga. Cały czas zgłębiamy wiedzę o nas i kształtujemy piękno naszej czystej miłości. Ale na samym początku- przecież musiał być jakiś impuls! Coś co dało poczucie, że warto. A zyskaliśmy to poczucie w dużej mierze dzięki wysłuchaniu dwóch części wykładów ks.Pawlukiewicza - "Seks- poezja czy rzemiosło".

 

Dziś tak samo chcemy pomóc naszym przyjaciołom. Chcemy pokazać, że warto czekać.

Ich nieszczęście nie wynika z tego, że do siebie nie pasują- znają się jeszcze z liceum, kiedyś byli tylko przyjaciółmi, z tej przyjaźni zrodziła się z czasem  miłość... A więc to nie różnica charakterów. Nieszczęście zrodziło się z poczucia, że wykorzystują siebie, że wiedzą że coś jest nie tak z tym seksem przed ślbem, ale nie wiedzą co... Wkradł się egoizm, ustały rozmowy.

 

teraz wszystko ma szansę się zmienić. A my podsuwamy tylko płytę z nagraniem. Wam też.

 

nie zniechęćcie się melodyjką z początku;)

cz1:    http://adakis.wrzuta.pl/audio/l4TBo7nH6l/seks_poezja_czy_rzemioslo_1

 http://www.wrzuta.pl/audio/hgs4oAYFvR/03_-_ks_piotr_pawlukiewicz_sex_poezja_czy_rzemioslo_2

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
7d58d090bfe9cd9c833f1624059742f0Interesuje mnie motyw seksu przed ślubem u katolików. Jest to grzechem, czy nie?

Autor:sinchild


Wątki:

Moja ostatnia proza

wiało.
WIAŁO.

Licznik

Odsłon: 58283
Osób: 56896