Blog - bowska

cały kurz spod wycieraczki pod moją możesz wmieść.
Notatkę dodano:2009-03-24 23:36:55

Bo tak właściwie to niby dlaczego nie umieszczać dwóch notek jednego dnia? Kompaktowo i solidnie.

Mam wrażenie, że zmienia się tylko twarz przede mną. Siadam, ty siadasz, zaczynasz opowiadać, a ja wiem co będzie dalej, gdzieś to słyszałam, chyba wczoraj, przypadkiem, zaraz poradzimy, przepis jest, bo jutro znowu ktoś sprzeda mi podobną historię. Wiem, to jest bardzo nie fair w stosunku do Ciebie, mój rozmówco, ale co mam poradzić, jeśli jesteś dla mnie coraz bardziej uniwersalny, co wcale nie znaczy mniej interesujący - o nie. Bo to chyba ze mną jest coś "tak", że tyle mówisz, dużo szczegółów, pytasz, ja myślę, radzę, jestem pracą od podstaw, wołem, układaniem w kostkę, znam się na tym, na tamtym poznam za chwilę i już tylko na mnie nie zostaje w ogóle czasu i tylko ja podczas tej rozmowy jestem gdzieś przy innym stoliku.

Ostatnio zajmuję się chowaniem głowy w piasek. Polecam przede wszystkim tym, którzy nie potrafią postawić na swoim, zaryzykować, jasno się określić. Polecam tym, którzy podobnie jak ja, żyją w ślepym przeświadczeniu, że lepszy dobrze znany wróg, niż coś kompletnie innego, że na nic lepszego nei zasłużyli i nie mają odrobiny ochoty by spróbować. Temu, kto wykmini dlaczego - konia z dwoma rzędzami. Bo uwierzyłam już w tą nowo nabytą pokorę - sama nie wiem dlaczemu.     

Mimo to daję sobie sama wmówić, że jestem na tyle szczęściarzem, bo nie mam zajęczej wargi. A to przecież fakt niezmiernie ważny.

Jeśli każdy coś poleca to ja też. A rozchodzi się o nowe Placebo. I żal, że najprawdopodobniej po raz kolejny nie uda się panów zobaczyć na żywo.

A nie polecam "Gomorry" każdemu, któ lubi "Ojca chrzestnego" i nie chce słuchać gruchotu czaszek i odgłosu łamanych kości. Wiem, że półka nagród dla "Gomorry" już dawno się zawaliła, ale ja chyba wolę żyć w słodkim przekonaniu, że Vito składa propozycje nie do odrzucenia tylko złym ludziom i nikt nie odstrzeli mi głowy przy wyjściu z kamienicy.  

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
ten z podspodu:
no właśnie to dlaczego ty gomorre odradzasz jest dla mnie jej zaletą największą :) jakiż wspaniały jest świat, że się różnimy!!! :)
Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017