tusia
.. tęsknota, podobnie, jak każda inna choroba wymaga czasu, by się przełamać i zniknąć .!

logo
.. dlaczego? ..
Notatkę dodano:2009-10-31 12:33:31

Pytam się po raz setny - DLACZEGO akurat on ? ;(

Witek ... tak mi ciężko się z tym pogodzić ..

Po prostu nie mogę.. nie umiem tego przyjąć do świadomości .

Mimo wszystko byłeś cudownym człowiekiem i dziękuję Tobie za wszystko .

Dziękuję za to, że mogłam Cię poznać, ale za szybko od nas odszedłeś, tak nagle i niespodziewanie, przecież jechałeś tylko do sklepu .. ;(

Bożee i Ty jesteś sprawiedliwy? Dlaczego zabierasz osoby kochane, które kochają i są kochane .. Osoby, które swoim odejściem zadały wielki ból i spustoszenie w naszych sercach ..

 

Na zawsze w moim serduszku -   Witek [*] ;(

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
2_freePrzewaznie smierć spotyka człowieka, gdy "przecież tylko coś robił" niestety ona i tak dopadnie każdego z nas. Prędzej czy później. Sama nie raz zadawałam sobie takie pytania jak Ty ale odpowiedzi nie dostałam. Ty i Ja nie wiemy ile czasu nam jeszcze na ziemi zostało, ile dla nas przeznaczył sam Stwórca i kiedy nas poprosi o odejscie stąd. Spórz na to inaczej, zabrał osobe kochaną, zostało spustoszenie i ból, ale on będzie żył zawsze w Twoim sercu i pamięci i zawsze będzie przy Tobie, z tym jednym wyjątkiem,że on już nie zazna bólu. Trzeba żyć z dnia na dzień, tak jakby ten dzień był ostatnim naszym dniem. Z czasem brak danej osoby jest odczuwalny słabiej, ale brak pozostaje i sa dni, wieczory, kiedy z tego braku płaczemy w poduszke.

Autor:RedCherry


Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017