Blog - bowska

so if you have something to say, say it to me now.
Notatkę dodano:2009-11-24 00:44:14

Myślę sobie, że jeszcze kilka lat i różnica wieku między nami doda smaku całej relacji. Jeszcze trochę i zaczniemy się uczyć od siebie, słuchać, może nawet tęsknić. Niecierpliwię się już na to, bo z kilku szczątkowych rozmów, przeprowadzonych nieśmiało i przy zagłuszeniu alkoholu wiem, że będziesz osobą, z której zdaniem będę liczyć się w stu dwudziestu procentach. Nie mówiąc już o tym jak bardzo pragnę wyjaśnień na temat wydarzeń Tamtego Dnia.

Coraz mniej obchodzą mnie skutki uboczne, choć uparcie przekonujesz mnie, że nadejdą. Jestem gotowa na ryzyko, które najprawdopodobniej zaprocentuje tylko wstydliwym bólem głowy długo po. Od wszystkich poprzednich razów ten będzie się różnić tylko tym, że wbiję sobie szpileczkę w pełni świadomie i - wait a sec - z dziką satysfakcją. Niech choć raz wyjdę bez twarzy straconej okazji.

Czasem myślę sobie, że wykazuje się wyjątkową perfidnością obstawiająć tyle wyjść awaryjnych. Tu zwierzenie, tam pomoc, śmiech, obrastam w empatię i zrozumienie, żeby tylko, żeby zawsze móc się wesprzec, bo inaczej to wiadomo. Niestety ostatnio często łapię się na tym, że ilość nie musi oznaczać jakości. A może tylko stałam się wybredna i przestały interesować mnie substytuty i chwilowe zadowalacze.

I zastanawiam się tylko, dlaczego ty na próby moich starań odpowiadasz w iście bezczelny sposób. Tak, niezmiennie mam wtedy ciemne plamy przed oczami i ekspodujące serce. Tłumaczę sobie dzień po, że nie mogę oglądać się za siebie, bo tam przecież już nic nie ma, ale jednak niesmak pozostaje.

Czwarty sezon Dextera robi robote i zamiata wszystkie inne Housy i Mentalisty. A szkoda?

Odkąd otworzyli Burger Kinga i nastała era podwójnych czisów, w tym miesiącu nie mogło obyć się bez dwóch notek jednego dnia!

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017