Pomiędzy marzeniem a rzeczywistością

Praca
Notatkę dodano:2011-01-17 18:02:05

Zaczęłam zastanawiać się nad sobą w aspekcie pracy zawodowej. Nie bardzo wiem, jak to ujęć, więc może napiszę tak... Wielu ludzi stara się w pracy "pływać" tzn pracować tak, aby ich wysiłek był co najwyżej równoważny zyskom. Przyznam, że to cwane podejście. Inni z kolei pracują, pracują, na boczne tory spychają rodzinę, wyppoczynek, a nawet własne zdrowie. Tak, tak, znam takich osobiście i podziwiam ich wytrwałość i wyniki. A jednak mimo podziwu w głębi duszy czuję, że coś z nimi nie tak. I tutaj pojawia się pytanie: jak pracować dobrze? Jak odpowiednio mądrze wyznaczyć swoją ścieżkę kariery? Co jest priorytetem? Myślę, że tutaj, jak i w każdej innej dziedzinie, ważny jest tzw złoty środek! Oby udało mi się go osiągnąć!

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
0baccea496a202033c9b6117e1c4fd90Więc życze aby udało Ci się go osiągnąć...choć wydaje mi się, że ciężko w pray o coś takiego...chyba, że jest to praca z pasją równocześnie...i gdyby to jeszcze w jakimś stopniu sięgało rodziny...by nikt nie czuł żalu..tak czy siak...najlepszego...

Autor:mystery_girl


Wątki:

Licznik

Odsłon: 42291
Osób: 41370

Wieś zatopiona w zieleni, szczekanie psów, szum drzew… Na zboczu niewielkiej górki – cmentarz. Jeden z najstarszych grobowców, trochę zaniedbany, aczkolwiek widoczne ślady dawnego bogactwa: wysoki, wręcz monumentalny, bogato zdobiony, kute ogrodzenie. Obok ziemna mogiła, otoczona popękaną oblamówką. Obdrapany krzyż i tabliczka - daty i nazwisko pochłonął czas; pozostał tylko napis: JuliaH.

Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017