niia11.
Nikt nie chce kochać, wszyscy kochać boją się, a każdy chce być kochany...
Dialog z samą sobą XI
Notatkę dodano:2012-04-09 13:32:18

Czasami myślę by sie poddać, lecz moje serce nie chce na to pozwolić. Zaczę łam patrzeć na to wszystko inaczej, to stało się tak nagle. W zasadzie nie wiem o czym mam myśleć. Albo co mam robic by nie myslec o tym stale..
Właśnie obejrzałam film na który czekałam dwa miesiace. Tak, wzrószył mnie historią która przekazywał. Opowiadała o dwojgu zakochanych w sobie osobach. On kochał ja nad życie a ona zapomniała o miłości z powodu wypatku w której straciła pamięć, lecz nie zaupełnie. Nie pamietała jego, tego jak bardzo go kochała i tego jak bardzo on ją kocha. Leo, bo tak sie nazywał nie chciał zapomnieć o ich wspólnym życiu. Starał się pokazać jej przeszłość lecz w koncu się podał widząc ze ona ma problem z wpuszczeniem do swojej podświadmości twgo wszyystkiego. Ale jak to bywa w takich filmach.. wszystko sie dobrze kończy. Wróciła do niego, choc po długim czasie ale wróciła. 

Czy chciałabym by tak było w moim przypadku. Bardzo. Tylko ja nie wiem co mam robić. Od 4 miesiecy walczę by nie zapomniec o nim. Bo nigdy nie pokochałam tak nikogo jak jego a kochałam wiele osób. Poznał mnie jak nikt i pozwolił bym mogła otworzyć się przed nim. A gdy juz doszlo do tego że pojawiła sie nadzieje na to wszystko, trzymał mnie w niepewności. Czekałam, lecz moje serce rwało się by poznac odpowiedź. 

Skresliłeś mnie ze swojego życia, więc dlaczego chcesz nadal ze mną utrzymwać kontakt? Jakbys nie mógł mi wybaczyc i po prostu być. Byłabym szczęsliwa. Bo inaczej muszę się poddac. Nie chce czekać nadal w niepewności co przyniesie jutro, a jesli mam czekac jeszcze dłużej to ja dziekuję, to nie na moje nerwy. Ale przestac Cię kochać? Nie, to niemozliwe. 

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)

Moje książki

Moje linki

Licznik

Odsłon: 16135
Osób: 15896
Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017