Tak dobrze, że aż źle
spotkania z Jolantą Kwiatkowską

logo

Podsumowanie postanowien 2012r
Notatkę dodano:2012-12-28 14:41:06

            Przyszedł czas na podsumowanie moich postanowień noworocznych 2012r. Wklikanie je na blog (str 7) zobowiązuje do rozliczenia się klikająco. Tym bardziej, że przyznałam się, że nic mi do głowy nie przychodziło, więc spisałam te podsłuchane, podpatrzone i zapamiętane, żeby wybrać coś dla siebie.

Wybrałam:

 - Już więcej nie zapalę.

   Obiecałam, już nigdy (to znaczy w nowym 2012 r) nie zapalać światła tam, gdzie mnie akurat nie ma.

 

Dotrzymałam. Na pewno, dotrzymałam. Tam gdzie mnie nie było - niemożliwością było zapalić, nie tylko światła.

 

- Będę się zdrowo odżywiać

Wiedziałam, że dla zdrowia muszę wrzucić na ruszt kalorie i: białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i sporą ilość popitki. Postanowiłam: „Jesz samo zdrowie, czyli to, co masz na talerzu”.

 

I tego się trzymałam, nawet wtedy, gdy nie jadłam z talerza.

 

- Nie zajdę w ciążę.

Dotrzymałam i tak jak mówiłam od razu, beż żadnego wysiłku z mojej strony.

 

            Postanowiłam, nie mieć żadnych nowych postanowień na 2013r. Co łatwo przychodzi, daje tak wiele radości, że nie mogę się tego pozbawić.

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
Arek:
Uśmiałem się z tą ciążą :D Świetny wpis. Jolu, najlepszego na 2013! :)
c17dea4e68be48ee2ad319c402b3d0eaCiekawe Arku, dlaczego to Cię tak rozbawiło ha ha ha Życzę Ci aby 2013 był lepszy od mijającego,ale gorszy od 2014r :)

Autor:jolaKwiatkowska


bXbfYChrFvthsN:
Bardzo mi sie przydadzą Twoje poardy Zbyszku.Czytając ten tekst doszłam do kilku bardzo ważnych wnioskf3w ,ktf3re mam nadzieję pomogą mi juz na dobre rozkręcić się w rysowaniu.Moim najczęstszym i typowym błędem jest brak inspiracji,chyba będe chodzic od tej pory z aparatem fotograficznym i notatnikiem.Zobaczę jak to wszystko mi się ułoży.Pozdrawiam
WGBdcQdPtMALn:
V celku je to skoro to iste s tfdm, Şe multiresolution sa pouŞedva pri scuvtpolaned a subsurf na vťeobecne9 vyhladenie. Skfas si daż na kocku multiresolution dajme tomu na level 4-5 a v sculpt mode prejdi brushom po objekte a to iste9 skfas s kockou so subsurfom na 4-5 a tieŞ skfas sculptovaż naň. Uvidedť ten rozdiel, Şe multires. je na vyhladenie, resp. na zahustenie meshu pre potrebu sculptingu
taAwTBNcwwYUaDwwOh:
Žiak so špecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi potrebami je žiak, ktorfd me1 zderaainedm vfdchovne9ho poradenstva a prevencie diagnostikovane9 špecie1lne vfdchovno-vzdele1vacie potreby, okrem deted umiestnenfdch do špecie1lnych vfdchovnfdch zderaained (diagnosticke9 centrum, reedukačne9 centrum, liečebno-vfdchovne9 sanatf3rium) na ze1klade rozhodnutia sfadu ( 2 pedsm. j) školske9ho ze1kona).Špecie1lna vfdchovno-vzdele1vacia potreba je požiadavka na fapravu podmienok, obsahu, foriem,metf3d a predstupov vo vfdchove a vzdele1vaned pre žiaka, ktore9 vyplfdvajfa z jeho zdravotne9hoznevfdhodnenia alebo jeho vfdvinu v socie1lne znevfdhodnenom prostreded, uplatnenie ktorfdch je nevyhnutne9 na rozvoj schopnosted alebo osobnosti žiaka a dosiahnutie primerane9ho stupňa vzdelania a primerane9ho začlenenia do spoločnosti ( 2 pedsm. i) školske9ho ze1kona).zdroj: skolaskaintegracia.pdf

Licznik

Odsłon: 1959223
Osób: 1777379

Na Facebooku

Jolanta Kwiatkowska

jkJolanta Kwiatkowska

Urodziłam się jako płeć żeńska.
(tak było napisane kopiowym ołówkiem na opasce).
Dziś jestem kobietą (dla ułatwienia dodajmy, że o wiek tej płci nie wypada pytać).
Nie zdobyłam żadnego szczytu.
Nie odkryłam żadnego lądu.
Wielu innych nadzwyczajnych rzeczy nie zrobiłam.
Odeszli Ci, którzy mnie kochali i których ja kochałam.
Urodzili się Ci, którzy mnie kochają i których ja kocham.
Nauczyłam się cieszyć i doceniać to, co miałam, co mam.
Wciąż czekam z ufnością na to, co mi los przyniesie.
Zawsze lubiłam się uczyć (życia) i nadal się uczę: jak żyć, by nie przegapić chwil szczęśćia, które zsyła nam każdy dzień.

Wyślij wiadomość do autorki

Zostań fanem autorki w wortalu Granice.pl