Szufladkowe notatki czterdziestoparolatki
Zwolnij w codziennym biegu ,dostrzeż piękno chwili .

logo

SPEŁNIJ MOJE MARZENIE
Notatkę dodano:2014-11-23 16:38:00

Kolejne dwanaście miesięcy za mną. Przeżyte całkiem świadomie, z wielorakością huśtawek nastrojów, zmianami wokół mnie, a także pewnymi nieodwołalnymi zmianami we mnie. Następna cyferka zaliczona, coraz mniej czasu na trzymanie się tytułu mojego bloga. Jednak jeszcze ten czas nie nastąpił. Jak nadejdzie, będę się tym martwić. Czy powinnam robić podsumowania minionego czasu, czy zaliczyć ten rok do dobrych, jaki był...? Spokojny, to dobre słowo. Kawałek tego co mi się wydarzało, tu zostawiało swój rozmyty ślad, część pozostawała tylko dla mnie. Czy jestem inna niż rok temu? Aż tak rewolucyjnie zmiany we mnie nie następują. Charakterek wrośnięty w duszę, wydoroślał choć cechy przewodnie takimi pozostały. Zresztą dobrze mi z nim, nie czuję potrzeby zmian. A reszta mnie... jest jaka jest, przez niektórych kochana, przez innych pobłażliwie oceniana, nienawidzona. Zapewne nie różnię się od wielu z nas.

Miałam na dziś pewien plan. Kilka zdań, i prośba. Przeważnie moje plany biorą w łeb, więc dla odmiany....

Mój wywód uświadomił Was drodzy czytelnicy, w fakcie, że mam dziś takie swoje małe święto. Z tej okazji, możecie spełnić jedno moje niematerialne marzenie.

 

Wiem, że parę osób tutaj bywa, dziś proszę o mały znak tych bytności. Proszę pozostawcie pod tą notatką swój komentarz. Napiszcie w nim jedną małą kropeczkę. To niewiele, a dla mnie będzie jakąś oznaką, Waszej tu obecności i sensu zostawiania paru moich słów. Z góry bardzo dziękuję. Będę oczekiwać na skutek swojej prośby, może tym razem moje marzenie się spełni. Z tym marzeniem idę w kolejny rok mojego życia.

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
4686c2e52b14a559d3b57c553def7ec9.

Autor:kecaj-64


Wątki:

Licznik

Odsłon: 163067
Osób: 145522