Forum

Wątek - Problemy z ocenami
← powrót

Kto Post
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2010-08-11 14:02:21

Został znaleziony błąd przy ocenianiu co powodowało możliwość wielokrotnego oceniania jednego wiersza, wszystkie osoby które znajdą taki problem na stronię proszone są o informowaniu administratora wraz z linkiem do takiego wiersza.
kasandra83
Avatar użytkownika - kasandra83
2010-09-03 10:55:38

Bardzo proszę o wyjaśnienie zasad oceniania w dziale ,,opowiadania".Parę dni temu weszłam do tego działu ze swoim pierwszym opowiadaniem i widzę,że w przeciwieństwie do wierszy- tutaj nie wiadomo, kto jaką ocenę wystawia, ile jest wystawionych ocen, ani ile jest czytań!Jest tylko podana średnia ocen, ale to nic zupełnie nie mówi autorowi; zwłaszcza przy braku komentarzy tych, którzy stawiają niskie oceny!Myśle,że taka ,, anonimowośc" w ocenianiu opowiadań nie jest ani niezbędna, ani właściwa!Ułatwia tylko zadanie osobom, których jedynym celem jest zaniżenie komuś średniej.Mogą to robić bez uzasadnienia i konsekwencji... W wierszach też można wystawić samą ocenę bez komentarza, ale przynajmniej widać, kto , co postawił... Uważam,że tak samo powinno być w opowiadaniach.Co można bowiem sadzić, gdy ma się jeden pochlebny komentarz z najwyższą notą, czyli 6, a średnią 3? Poza tym , zauważyłam,że można tu wystawiać oceny więcej niż jeden raz do danego utworu, co zupełnie zmienia obraz sytuacji, powodujac,że globalna ocena utworu przestaje być wiarygodna. Bardzo proszę redakcję o dokonanie zmian w tej materii i stworzenie przejrzystych i obiektywnych zasad oceniania opowiadań. Pozdrawiam
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2010-09-05 13:26:05

Witam, prosimy o cierpliwość ponieważ dział opowiadań przejdzie niebawem gruntowny remont i wszystko tam się zmieni.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Habina
Avatar użytkownika - Habina
2014-01-15 11:11:27

Witam, Jestem tutaj niedługo. Chciałam wprowadzić przeczytane przeze mnie książki (w roku 2012), lecz nie ma możliwości wstawić daty innej niż aktualna. Jeszcze kilka dni temu , kiedy wstawiałam przeczytane wcześniej książki problemu nie miałam. Liczę na odpowiedź dlaczego tak się dzieje.
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-01-15 11:32:32

Habina - można wybrać datę inną niż aktualna. Wystarczy najpierw wybrać rok 2012, a następnie odpowiedni miesiąc i ewentualnie konkretny dzień. Natomiast zablokowaliśmy możliwość dodawania książek do biblioteczki z datą przyszłą, bo taki problem pojawiał się często.
Habina
Avatar użytkownika - Habina
2014-01-15 12:32:21

Próbowałam na różne sposoby - data inna niż aktualna nie wskakuje. Kiedy klikam na 2012 rok (lub inny) i tak pojawia się 2014. Dałam jednak radę - założyłam osobną półkę dla 2012 roku. Dziękuję za szybką odpowiedź.
Odpowiedz
1