Forum

Wątek - Biblioteczka
← powrót

Kto Post
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2010-10-15 23:12:26

Zmiany zmiany i porządki, teraz dużo łatwiej dodać pozycje do swojej biblioteczki, zmiany najbardziej widoczne są pod daną pozycją w sekcji książki i recenzje, zapraszamy do testowania. Oczywiście zmiany nie mogły się zakończyć bez boleśnie ponieważ stary system robił błędy w znakowaniu statusu mam i przeczytałem dlatego proszę o sprawdzenie swoich pozycji i sprawdzenia statusów przy nich :)
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-02-21 12:12:30

Ja mam pytanie, czy mozna zmienic nazwe polki w biblioteczce, gdy juz sa w niej dodane pozycje?
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-02-21 12:28:10

Shi4 - oczywiście. Wystarczy kliknąć napis "Biblioteczka" w menu na górze. Wówczas po prawej stronie wyświetlać się będzie napis "Moje półki" i lista półek. Klikamy ikonkę ołówka przy konkretnej półeczce, zmieniamy nazwę, po czym klikamy "Aktualizuj półkę". Udało się? :)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-02-21 12:40:22

Tak, udalo sie. Dziekuje bardzo ;)
Willa871
Avatar użytkownika - Willa871
2014-01-15 21:30:52

Jestem nowa na portalu. I dzisiaj mam mam mały problem z biblioteczką. Chciałam dodać wszystkie książki, jakie kiedyś przeczytałam, ale nie mogę usunąć daty przeczytania bo nie pamiętam dokładnie kiedy przeczytałam jak było to parę lat temu. Czy da się coś z tym zrobić? Jak się zarejestrowałam to nie miałam z tym problemu.
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-01-15 22:06:27

Willa871 - zawsze musiała być wybrana data przeczytania, tu się nic nie zmieniło. Teraz po prostu w przypadku starszych książek trzeba zaczynać wybór daty od roku. Proponowalibyśmy w przypadku starszych książek podawać datę orientacyjną - ja na przykład wybierałem zwykle na przykład 1 stycznia roku, który mniej-więcej odpowiadał dacie przeczytania danego tytułu.
KittyAilla
Avatar użytkownika - KittyAilla
2015-04-30 18:01:20

Mam pytanie, chciałam wkleić widżet na bloga i wszystko byłoby okej, gdyby nie to, że nie widzę, jak dodać książkę do półki "posiadane", a stworzenie własnej półki nie pomogło. I mam teraz dziurę w widżecie w miejscu, gdzie powinny być posiadane. A więc - jak mogę dodać książkę do posiadanych?
Odpowiedz
1