Forum

Wątek - Błędy, błędy i jeszcze raz błędy
← powrót

Kto Post
mosiek
Avatar użytkownika - mosiek
2013-02-02 14:29:46

Przeczytałam książkę "pozytywność", opinie napisałam z biblioteczki; problem w tym, że opinia nie jest widoczna na stronie książki, a jedynie w biblioteczce. Wcześniej nie miałam tego typu problemu
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-03-27 09:55:07

Mam jakis blad w biblioteczce. We wszystkich dodanych przeze mnie polkach wyswietlaja sie ksiazki z polek czytam, przeczytalem badz chce przeczytac, zamiast np. tych ksiazek dodanych do wyzwan...
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-03-27 10:23:53

Shi4 - sprawdzamy to! Prosimy się nie niepokoić, wszystko wróci do normy.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-03-29 08:39:34

Dziekuje, w biblioteczce juz jest ok. Ale mam pytanie. Ze dwa dni temu dodalam ksiazke po angielsku, ktorej nie bylo w bazie. Teraz chcialam spytac jak sie poprawia tytul ksiazki, bo zauwazylam pomylke, ale nie moge jej teraz znalezc. Dodalam do swojej biblioteczki, ale nie widac tej pozycji.
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-03-29 14:37:35

Shi4 bardzo przepraszamy, to nasza wina. Przy moderacji niechcący redaktor usunął tę pozycję. Czy możemy prosić o ponowne dodanie jej do bazy? Jeszcze raz - bardzo, bardzo przepraszamy.
MaKo
Avatar użytkownika - MaKo
2013-03-29 16:24:33

Kiedy dodaję ksiązkę do biblioteczki wpisuję także moja opinię na jej temat, a później pod książką w systemie widneje np tylko kilka pierwszych zdań z mojej opinii. Dlaczego mój tekst jest ucinany? Tylko ja tak mam czy to jakaś norma?
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-03-29 16:39:09

Dodałam książkę jeszcze raz. Ale wygląda na to, że ta usunięta figuruje na półkach w mojej biblioteczce, pomimo, że jej nie widać. Np. na półce "czytam" wyświetlają mi się 2 ksiażki, chociaż widać jedną...
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-06-06 08:26:44

Nie wiem dlaczego w moim komentarzu pod ta ksiazka pojawiaja sie dziwne znaki pomiedzy tekstem: http://www.granice.pl/ksiazka,grzech-pierworodny--plotki--tom-21,283994 Czy inni te tak widz, czy tylko ja? "W%20wiekszosci%20akcja%20tego%20tomu%20kreci%20sie%20wokol%20sprawy%20ojcostwa%20..."
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-06-06 09:31:31

MaKo - problem nie powinien już występować. Gdyby się zdarzyło w przypadku kolejnych pozycji, dodawanych teraz na bieżąco, prosimy o sygnał.

Shi4 - sprawdzamy, o co chodzi :) Trochę zmienialiśmy sposób dodawania opinii, by już nie były ucinane i stąd mógł wystąpić problem.
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-07-20 14:59:07

Załamka, nie ma ani opinii którą dziś dodałam do książki ani książek które dodałam do portalu....
just_monca
Avatar użytkownika - just_monca
2013-07-21 15:46:40

U mnie też tak było z kilkoma książkami, ale po jakimś czasie przestałam zwracać na to uwagę :)
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-07-22 09:26:00

W sobotę mieliśmy bardzo poważną awarię serwera, stąd mogliśmy utracić część danych, bardzo przepraszamy. Jednak gdyby problem powtarzał się częściej, prosimy, zgłaszajcie takie przypadki w tym wątku lub pisząc pod adres skrempa@granice.pl W ten sposób pomożecie wyeliminować je na przyszłość. Jeszcze raz przepraszamy za kłopot i dziękujemy za zgłoszenie oraz cierpliwość. Pozdrawiam
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2013-09-17 07:07:53

Nie bardzo wiedziałam , gdzie o tym napisać. Nie wiem co za chochlik miesza w ilościach odsłon opowiadań. Lecą te ilości na tysiące. Podejrzewam, że ktoś z głupoty lub z nudów sobie pogrywa umiejętnościami ale szkoda, bo w ten sposób brak rzeczywistej wiedzy o zainteresowaniu poszczególnymi tekstami. Pozdrawiam
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-09-17 11:26:47

bachacz - dziękujemy za zgłoszenie, to bardzo dobry "adres". Poprawiliśmy liczbę wyświetleń tak, by odpowiadała prawdziwemu stanowi rzeczy. Gdyby problem się powtarzał, prosimy o sygnał. Sami też będziemy śledzić, jak sytuacja się rozwinie.
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2014-01-13 19:50:38

Dodawałam dziś książki, których nie było w biblioteczce i przy jednej niestety się pomyliłam: http://www.granice.pl/ksiazka,doktor-anna-tom-3--koniec-milczenia,294075 Powinien być tom 5, a nie 3. Przy okazji mam taką małą sugestię: czy mogłaby się pojawić opcja po dodaniu pozycji do wortalu, by w razie pomyłek autor mógł poprawić dodaną przez siebie nowość? Myślę, że odpadłaby wtedy cześć pracy redakcji ;)
takahe
Avatar użytkownika - takahe
2014-01-22 16:43:19

Shi4 popieram Twoją propozycję a nawet śmiem zaproponować poszerzenie możliwości edycji informacji. Tak aby można było dokonać edycji informacji dodanych przez innych użytkowników (nie wytykając nikomu błędów które również i ja popełniam) gdyż często zdarza mi się że napotykam na błędy i gdyby np wprowadzić coś na zasadzie że jeśli widzi się błąd wprowadza się poprawną wartość i automatycznie informacja trafia do redakcji która akceptuje lub odrzuca zgłoszenie.
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-01-22 17:42:26

takahe, Shi4 - tak, obie propozycje są bardzo słuszne i dobre. Jest jedno "ale" - musielibyśmy wprowadzić moderację tego rodzaju propozycji zmian, inaczej pogrążymy się w totalnym chaosie. Bo błędy pojawić się mogą nie tylko przy dodawaniu książki do bazy, ale także przy edycji. Tylko z kolei my się boimy kolejnego problemu - w chwili obecnej zgłaszacie do bazy około 100 nowych książek dziennie. Wpisy te muszą być moderowane, w większości przypadków wymagają bardzo dużych poprawek. Jeśli do tego dodamy dwie-trzy setki wpisów "poprawkowych" do moderacji, będziemy musieli znaleźć ekipę, która przez 24 godziny na dobę będzie pracować nad moderacją. A to jest dość trudne do wdrożenia...
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2014-01-22 18:24:26

Dlatego zasugerowałam, że może chociaż opcja poprawiania własnych dodanych pozycji, choćby do czasu zanim zatwierdzi je moderator. Tak jak np. można poprawiać własne opinie. Bo ja się często łapie na tym, że szybko kliknę zatwierdz, a tu patrzę albo czegoś zapomniałam dodac (np. zdjęcia), albo jakiś bład.
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2014-03-17 10:03:02

Bardzo proszę o poprawienie numeru tomu na 46 oraz ISBN końcówka ....-181-7 http://www.granice.pl/ksiazka,doktor-anna-tom-45--prawo-do-szczescia,420629 Pomyliłam się przy dodawaniu ksiazki. Z gory dziękuję.
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-03-17 10:48:44

Shi4 zmienione
Odpowiedz