Forum

W±tek - z³y przelicznik oceny
← powrót

Kto Post
sabja
Avatar u¿ytkownika - sabja
2014-06-15 08:43:43

Witam, polecaj±c dzi¶ ksi±¿kê "Whitney, któr± zna³em" bardzo zdziwi³am siê, ¿e w ocenie ma notê 6 i ¿e ta ocena wystawiona jest przez jedn± osob±. Pamiêta³am, ¿e ja tak wysoko jej nie oceni³am. Jak siê okaza³o, moja opinia w ogóle nie by³a wziêta pod uwagê. Otworzy³am wiêc biblioteczkê i sprawdzi³am, ¿e wszystko ok. Po wci¶niêciu "Zapisz zmiany" doda³o moj± opiniê drugi raz . Tak wiêc teraz wisz± dwie moje opinie z tym, ¿e tylko jedna jest wliczona do ¶redniej. Byæ mo¿e takich pomy³ek jest wiêcej,a czytelnicy s± wprowadzani w b³±d wysok± ocen±, bo po prostu niektóre oceny nie wchodz± do ¶redniej . http://www.granice.pl/ksiazka,whitney--ktora-znalem,277570
sabja
Avatar u¿ytkownika - sabja
2014-06-15 08:45:03

dodam, ¿e ocenê wystawi³am ponad rok temu i wcze¶niej by³a liczona do ¶redniej. teraz co¶ siê pokie³basi³o ;)
nati104
Avatar u¿ytkownika - nati104
2014-06-15 22:37:21

Dzisiaj zauwa¿y³am, ¿e czê¶æ moich ocen zosta³a usuniêta (tzn. opinie, które napisa³am zosta³y ale nie ma wystawionych ocen, choæ wcze¶niej by³y). Do tego nie mogê oceniaæ kolejnych ksi±¿ek. Zg³asza³am ten problem wcze¶niej ale nadal nie zosta³ naprawiony.
Reklama
Avatar usuniêtego u¿ytkownika
Nektrus
Avatar u¿ytkownika - Nektrus
2015-04-12 21:00:20

Ju¿ wszystko powinno byæ ok!
Odpowiedz
1