Forum

Wątek - Nowy wygląd forum
← powrót

Kto Post
Almiria
Avatar użytkownika - Almiria
2015-04-03 09:01:45

Ponawiam wątek, ponieważ nie uzyskałam odpowiedzi. Nie wiem czy tak się dzieje tylko u mnie, ale odkąd całkiem niedawno zmienił się wygląd forum, w głównym panelu kategorii nie zaznacza mi czy zostało coś nowego w danej kategorii napisane. Wiem że jest to pierdoła, ale jednak łatwiej się korzystało z forum, kiedy od razu było widać czy i gdzie pojawiło się coś nowego. Da się to jakoś naprawić?
Almiria
Avatar użytkownika - Almiria
2015-04-03 09:03:31

I po raz kolejny wątek dodał mi się od razu dwa razy, za co przepraszam, chociaż to nie moja wina. Proszę adminów o usunięcie jednego z nich, bo ja sama tego zrobić nie mogę.
slk
Avatar użytkownika - slk
2015-04-03 12:45:05

Dzięki za zgłoszenie, przekazaliśmy administratorowi, wkrótce powinien rozwiązać zarówno problem usunięcia podwójnego wątku, jak i wyróżnienia wątków nieprzeczytanych na forum.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2015-04-12 20:56:33

Problem powinien się już nie pojawiać w razie problemów proszę o kontakt na bok@granice.pl
Almiria
Avatar użytkownika - Almiria
2015-04-28 12:40:50

Super, dziękuję, wszystko już w porządku :)
ejotek
Avatar użytkownika - ejotek
2017-08-10 15:16:10

W panelu kategorii nadal nie widzę różnicy między kategoriami/tematami, w których pojawiło się coś nowego od mojej ostatniej wizyty a tymi które mam przeczytane na bieżąco. Czy to zostało poprawione? :)

Odpowiedz
1