Forum

Wątek - Dodawanie książek - punkty
← powrót

Kto Post
Smolucha
Avatar użytkownika - Smolucha
2018-04-02 22:58:57

 Witam,

w bazie serwisu 'Granice' dalej (przynajmniej według mnie) brakuje wielu wielu książek - i teraz zastanawiam się, jaki w zasadzie jest cel istnienia tego portalu...? To ma być taka dziurawa baza książek połączona z twórczością użytkowników...?

Bo nie rozumiem nijak jakim cudem za dodanie komentarza pod jakimś tekstem dostaje się 2 punkty, a za dodanie książki do serwisu... NIC. To JAKIE dane ja muszę podać żeby choć ten jeden punkt wyżebrać? Poza tym dlaczego za dodanie książki do własnej biblioteczki dostaję mniej punktów niż za dodanie komentarza...? To tylko gratyfikuje pisanie nic nie wnoszących komentarzy pod artykułami.

Logicznym by było, że chcecie mieć aktualną bazę książek - ale nie poradzicie sobie sami na 100% - książek których brakuje jest ZA DUŻO. Więc dodają użtkownicy. Tylko że... że ja na przykład czuję się już zniechęcona i zwyczajnie nie chce mi się szperać w necie, uzupełniać tego wszystkiego (łącznie z okładką, niby nic ale wiecie - to jednak TRWA) skoro, cóż, mogę sobie na lc.pl dodać 'od tak'. Wydaje mi się, że żeby nadgonić takie lc.pl powinniście przemyśleć nagradzanie punktami.

(Dlaczego tu jednak jestem? Dla konkursów. Proste.)

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2018-04-06 14:54:42

Ja za dodanie książki dostaję 5 punktów. Dziwne, że Ty nie dostajesz. Punkty nie dodają się automatycznie, trzeba poczekać, aż moderator zaakceptuje książkę.

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-05-23 11:09:21

@Smolucha  podasz kilka tytułów książek, które dodałaś do bazy? Chętnie sprawdzimy, dlaczego nie dostałaś od nas punktów za nie. 

Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Smolucha
Avatar użytkownika - Smolucha
2018-05-23 22:49:07

 @slk   Proszę bardzo: 'Detektyw Fell. Zdziczałe miasto'; 'Hrabstwo Harrow: Niezliczone duchy'. Chyba po tych dwóch się zniechęciłam z dodawaniem (na razie nie mam czasu dalej sprawdzać, ale te dwie wystarczą).

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-06-29 00:17:39

@Smolucha  obie pozycje uaktywnione! 

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-10-22 22:22:42

@Joannate  
@Uleczkaa38  

trochę nadrobiliśmy zaległości, mamy nadzieję, że znaleźliśmy rozwiązanie problemu :) 

Joannate
Avatar użytkownika - Joannate
2018-10-23 16:07:07

Wow, nawet bardzo nadrobiliście :) Świetna robota! Dziękuję! 

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-10-23 21:24:44

@Joannate  w najbliższych dniach powinniście „poczuć" dalsze postępy, nie ma sprawy :) 

Odpowiedz
1