Forum

Wątek - Granice mobilnie
← powrót

Kto Post
blackithilien
Avatar użytkownika - blackithilien
2015-04-25 17:35:52

Mam pytanie - dlaczego nie ma aplikacji na androida granice.pl albo chociaż mobilnej wersji serwisu? Czasami są sytuacje w których nie ma innego internetu niż w komórce a książki się czyta ciągle. Korzystanie ze strony przez telefon to istna masakra.... Jest jakakolwiek szansa na aplikację albo stronę mobilną?
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2015-04-26 14:57:32

Dołączam się do pytania.
slk
Avatar użytkownika - slk
2015-07-22 11:14:37

Na pewno nie stworzymy aplikacji mobilnej - ze statystyk wynika, że użytkownicy najczęściej aplikację instalują i korzystają z niej maksymalnie raz lub dwa w ciągu roku. Natomiast myślimy o mobilnej wersji strony. Na pewno nie będzie ona oferowała tych samych możliwości, co cały portal. Napiszcie, z jakich opcji chcielibyście korzystać mobilnie - postaramy się uwzględnić te sugestie.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2017-06-01 13:54:26

Czy są jakieś plany dotyczące wersji mobilnej lub aplikacji? Planujecie coś?
slk
Avatar użytkownika - slk
2019-01-31 21:49:58

@MonikaP  „Wykopałem" trochę stary temat, żeby poznać Wasze opinie – obecnie strona jest zaprojektowana responsywnie. I tu pytanie: jak Wam się korzysta na telefonach / tabletach z Granic? Co jest ok, a co zdecydowanie do poprawienia? 

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2019-02-01 09:12:33

@slk  korzystam z Granic na telefonie tylko, kiedy muszę. Forum jest dla mnie nieprzyjrzyste, muszę przewijać strony, żeby dostać się do ostatniej.

Myślę, że aplikacja byłaby dużo wygodniejsza, choć pewnie nie wszystkie funkcje na niej byłyby dostępne.

 

Lato
Avatar użytkownika - Lato
2019-05-27 15:05:08

Też mi się wydaje że apka by była fajniejsza, albo wersję mobilną zmienić trochę, lecz nie wiem na ile to da.

Odpowiedz
1