Forum

Wątek - Punkty za recenzje
← powrót

Kto Post
Uleczkaa38
Avatar użytkownika - Uleczkaa38
2015-08-20 11:56:00

Co muszę zrobić, by za każdą przesłaną recenzję otrzymać choćby z 50 punktów:)? Troszkę Mnie to martwi, gdyż średnio na przesłanych 20 recenzji tylko jedna z nich zostaje nagrodzona punktami.. Czy nie można by tego jakoś "ruszyć", usprawnić..:)?
slk
Avatar użytkownika - slk
2015-08-20 12:45:15

Uleczkaa38 - niestety, sprawa nie jest łatwa, bo każdą publikowaną w serwisie recenzję sprawdzamy, redagujemy i decydujemy, czy zostanie opublikowana, czy też przeniesiona do opinii. Nie możemy tego procesu zautomatyzować, a "zasoby ludzkie" mamy ograniczone. Ale staramy się i pracujemy nad usprawnieniem procesu publikacji.
Simi_48
Avatar użytkownika - Simi_48
2016-09-07 16:43:28

Dzień dobry :) Moje recenzje praktycznie nie są sprawdzane, choć niektóre były dodane już w lutym. A do tej pory nic, ani nie zostały usunięte, ani nie dostałam żadnych punktów. Zastanawiam się w jakim czasie są podejmowane decyzje ich dotyczące. Pozdrawiam :)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
slk
Avatar użytkownika - slk
2016-09-08 05:59:19

Simi_48 - Wiem, że to będzie mało satysfakcjonująca odpowiedź, natomiast mogę powtórzyć tylko to, co pisałem poprzednio - tekstów nadsyłanych przez użytkowników jest tak wiele, że szybka publikacja każdego w formie recenzji czy moderacja do opinii nie jest możliwa. Udało nam się trochę przeorganizować, dzięki czemu każdego dnia 2-3 najstarsze teksty „z poczekalni" trafiają do serwisu i liczba recenzji oczekujących na moderację spada dość systematycznie. Dlatego mogę jedynie prosić o cierpliwość, obiecując, że asortyment naszego sklepiku z książkami za punkty postaramy się uzupełniać dość regularnie i że w końcu dotrzemy z moderacją do momentu, kiedy zaczęłaś dodawać swoje recenzje :)
Odpowiedz
1