Forum

Wątek - dodawanie ksiazek
← powrót

Kto Post
wioletasorowka
Avatar użytkownika - wioletasorowka
2017-02-14 09:05:04

Czy do biblioteczki moge dodawac dawno przeczytane ksiazki? Chodzi mi tez o wyzwanie czytelnicze 2017 - nie chcialabym, zeby ktos to z tym wiazał.
slk
Avatar użytkownika - slk
2017-02-14 18:19:48

Tak. można dodawać dawno przeczytane książki - ważne, by wybrać jako datę przeczytania dowolny rok, wcześniejszy niż 2017 :)
wioletasorowka
Avatar użytkownika - wioletasorowka
2017-02-15 10:44:28

to super, bo naprawde duzo przeczytala ksiazek a dopiero teraz trafilam na ta strone
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
AlopexLagopus
Avatar użytkownika - AlopexLagopus
2021-02-27 11:58:20

Droga redakcjo ;-) Chciałam uzupełnić biblioteczkę o książki przeczytane zanim przystąpiłam do wyzwań. Powiedzcie mi jak dodać inne wydanie ksiązki? Czy dodaję je osobno i potem je zgłaszam? Denerwuje mnie to, bo to wydanie które jest w serwisie jest z 2015, a ja swoje przeczytałam w 2012 :-) Chciałm je dodać na półke książek przeczytanych przed 2014. Czy może to zlekceważyc i dodać to które jest???

slk
Avatar użytkownika - slk
2021-02-28 21:45:59

@AlopexLagopus  Jeśli chodzi o inne wydania, możesz dodać je po prostu jako całkiem nową książkę. Potem wystarczy, że napiszesz na skrempa@granice.pl, a nawet i tego nie musisz robić – podczas moderacji ktoś z nas połączy inne wydanie z tym podstawowym. Natomiast w praktyce jeśli identyczna jest okładka i liczba stron, nie ma sensu dodawanie innego wydania – w przypadku niektórych tytułów nowe wydania ukazują się co roku i różni się tylko data, a wówczas nie ma sensu tym zaśmiecać bazy :) 

Odpowiedz
1