Forum

Wątek - Punkty za recenzję
← powrót

Kto Post
MieszkajacaMiedz
Avatar użytkownika - MieszkajacaMiedz
2018-04-16 22:36:45

Witam serdecznie,

Jakiś czas temu ( już kilka tygodni temu) podpiełam się pod post z zapytaniem o punkty za recenzję, ale nikt nie raczył dać jakiejkolwiek odpowiedzi dlatego otwieram nowy wątek może będzie to bardziej zauważone.

Dodałam 11 recenzji na swoim profilu.

Punkty mam tylko za 2, co z pozostałymi ?

Ale też chodzi mi o pewną kwestie, po wejściu na profil jest taka tabelka gdzie jest informacja "Recenzent - czeladnik" -11 recenzji. Jednak po kliknięciu w tekst "11 recenzji" wyskakuje informajca : Niestety nie znaleźliśmy wyników pasujących do podanych kryteriów wyszukiwania.

Dlaczego tak jest ?

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-05-23 11:07:34

@MieszkajacaMiedz  Kwestię punktów za recenzję sprawdzamy i nadrabiamy zaległości :) 

Wyświetlanie recenzji w profilu działa już poprawnie, prawda? 

MieszkajacaMiedz
Avatar użytkownika - MieszkajacaMiedz
2018-05-25 13:46:01

 @slk  Prawie działa :D 

U mnie jest napisane, że jest 27 receznji, ale jak w to kliknę, wyskakuje ich tylko 10 i informacja, że nie znaleziono więcej. Ale śwetnie, że już są poprawy ;)

 

Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
NaWidelcu
Avatar użytkownika - NaWidelcu
2018-05-29 21:24:35

Czy punkty za recenzje nadal są przydzielane? A co z książkami, które można za nie wybrać? Dawno nic nowego nie widziałam :)

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-06-29 00:15:39

@NaWidelcu  Tak, punkty za recenzje nadal są przydzielane :) I dzisiaj do sklepiku trafiła niemal setka tytułów, wkrótce kolejne. 

Joannate
Avatar użytkownika - Joannate
2018-08-03 07:05:21

Od jakiegoś czasu z tymi punktami za recenzje jest kiepsko - ostatnie punkty (i to tylko 75) za recenzję dostałam 15 lipca, a od tego czasu - nic. Czytam dużo, dodaję nową recenzję średnio co trzy dni, więc w kolejce na punkty czeka z dziesięć... 

Dagus93
Avatar użytkownika - Dagus93
2018-09-05 07:28:33

A czym sie różnią punkty za recenzję od punktów za opinie? 

Ja dodałam i opinine i recenzje, dostaje punkty tylko za opinie, a recenzje jakby znikały z mojego profilu. Na profilu miałam 3 recenzje, potem nagle 2 a teraz została aż 1.... A dodałam już na pewno ich ponad 10!

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-10-22 22:38:47

@Dagus93   aby dodać recenzję, musisz wejść na stronę książki i kliknąć przycisk „dodaj recenzję". podczas moderacji decydujemy, czy dokonujemy korekty recenzji i uatkwyniamy ją, czy przenosimy do opinii – wówczas dostaniesz 50-150 punktów. W poczekalni znaleźliśmy jedną Twoją recenzję i uaktywniliśmy ją. Jeśli recenzje będą Ci znikały, napisz na skrempa@granice.pl, do jakiej książki dodałaś recenzję i kiedy zniknęła. Inaczej nie bardzo jesteśmy w stanie sprawdzić, gdzie tkwi problem. 

@Joannate  trochę nadrobiliśmy. a to nie koniec. 

Dagus93
Avatar użytkownika - Dagus93
2018-11-04 20:38:36

Dziękuje za wiadomość :)

 

A da się jakoś sprawdzić do jakiej książki dodałam już recenzje? I jak otrzymuje w punktacji np. za jakąś 100 punktów to mogę sprawdzić do jakiego dokładnie to recenzji było ? 

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-11-04 21:47:51

@Dagus93  Informację o tym, za co otrzymałaś punkty, powinnaś mieć w wiadomościach wewnętrznych (panel użytkownika -> skrzynka pocztowa) w serwisie. W tej chwili na uaktywnienie czekają następujące Twoje recenzje:

Imigrant na wyspach [1174]Kowal MarcinBernardinum0Podróżnicze

Moja Jane Eyre [1014]Jodi MeadowsSine Qua Non0Dla młodzieży

Nie zapomnij o mnie. Tom 2 [1060]Anna Bińł, sensacja, thriller

Kontratyp [1100]Remigiusz MrózCzwarta Strona1Kryminał, sensacja, thriller

Płonący lód. Nieczyste zagranie [1150]Monika Rępalska, Patrycja KuczyńskaNovae Res0Romans

W pułapce [791]Magda StachulaZnak0Kryminał, sensacja, thriller

Obserwuję cię [1310]Teresa DriscollSine Qua Non1Kryminał, sensacja, thriller

Pokonać Strach [1722]Monika KicmanWydawnictwo AA0Historyczne

Rewolucyjny geniusz roślin. Jak i dlaczego rośliny zmienią naszą przyszłość [1530]

Może się zdarzyć, że do czasu, gdy przeczytasz tę wiadomość, za część z nich otrzymasz już punkty :)  

Dagus93
Avatar użytkownika - Dagus93
2018-12-27 17:28:08

I książki od listopada nie były sprawdzane.... już mam ponad 20 recenzji czekajacych. 

slk
Avatar użytkownika - slk
2019-03-10 23:06:41

Wszyscy powinniście otrzymać już komplet zaległych punktów za dodane w naszym serwisie recenzje. Jeśli tak się nie stało lub jeśli widzicie jakieś błędy, piszcie na skrempa@granice.pl – algorytmy bywają omylne. 

Odpowiedz
1