Forum

Wątek - Konkurs
← powrót

Kto Post
chabrowacczyteln
Avatar użytkownika - chabrowacczyteln
2014-02-19 14:58:41

Dzień dobry. Chciałam się zapytać jaki jest czas w trakcie którego redakcja wysyła wygraną książkę. Wygrałam już ponad dwa tygodnie temu i nie wiem czy ma się martwić, że ta nagroda nie dojdzie, czy tak jest zawsze.
takahe
Avatar użytkownika - takahe
2014-03-20 10:57:45

a ja na swoją czekam już ponad miesiąc :(
chabrowacczyteln
Avatar użytkownika - chabrowacczyteln
2014-03-20 14:31:29

Być może to wina poczty, bo gdy moja już doszła to okazało się, że została wysłana 10 dni wcześniej niż dopiero doszła
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
danutka
Avatar użytkownika - danutka
2014-03-20 14:42:56

Właśnie mi uświadomiłyście, że też czekam już ponad miesiąc. :(
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2014-03-20 15:15:40

To widzę, że wiele przesyłek jest bardzo opóźnionych :-( Ja jeszcze nie otrzymałam nagrody za zeszłoroczne wyzwanie "Pióro i Pazur" oraz książki za punkty zamówionej pod koniec stycznia (właśnie czekam na odpowiedź od redakcji na maila na oba tematy).
atena
Avatar użytkownika - atena
2014-03-20 15:40:54

Proponuję redakcji wszystkie nagrody wysyłać kurierem, gdyż te docierają do adresata. Ja też oczekuję na nagrodę i na razie nic :-(
takahe
Avatar użytkownika - takahe
2014-03-20 15:47:35

atena pięknie by było gdyby wysyłane były kurierem ale to większy koszt co pewno wiązało by się ze zmniejszeniem ilości konkursów/nagród. Sądzę że przesyłki nie zaginęły a poprostu nie zostały jeszcze wysłane z jakiegoś powodu.
mysha
Avatar użytkownika - mysha
2014-03-20 21:24:59

ehh niestety i ja czekam. Dzis doszła ta, którą zamawiałam za punkty, ale wygranych jeszcze nie mam.
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2014-03-20 21:40:43

A ja czekam na moje dwie zamawiane za punkty, z czego jedna z miesiąc temu...
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2014-03-21 09:18:04

Takahe, myślę, ze lepiej mniej konkursów, a dobrze zorganizowanych od początku do końca. W tej chwili korzyść z nich płynie dla redakcji i wydawnictw, bo promowane są wśród nas książki (dodatkowo my ujawniamy się ze swoimi danymi osobowymi), a nic z tego nie mamy, tzn. nie mamy nagród. A po to przecież startuje się w konkursach i wyzwaniach, prawda?
takahe
Avatar użytkownika - takahe
2014-03-21 09:50:03

ja się już doczekałam oczekiwanej nagrody (doręczonej pod same drzwi) więc myślę że i do was dotrą już niedługo :)
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2014-03-21 09:54:56

Tchnęłaś nadzieję!!! Cieszę się:-)
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-03-21 09:58:54

violabu - Myślę, że każdy, kto regularnie korzysta z serwisu i regularnie bierze udział w naszych konkursach, wie, że książki / nagrody do laureatów zawsze docierają, czasami tylko dzieje się to z pewnym (przepraszamy!) opóźnieniem. Przyczyna jest prosta: jesteśmy bardzo małą firmą. Wysyłkę przeprowadzamy przeciętnie co dwa tygodnie, ale każda choroba któregokolwiek z pracowników, każda niespodziewana sytuacja losowa powoduje, że rytm pracy staje się solidnie zaburzony. Ostatnią wysyłkę przeprowadziliśmy w ostatni poniedziałek, jeśli więc do 26 marca nie dotrą do Was nagrody, dajcie znać - będziemy sprawę wyjaśniali. Jeszcze raz: przepraszamy, ale po prostu nie jesteśmy w stanie funkcjonować w inny sposób, bo wbrew pozorom posiadanie czyichkolwiek danych osobowych nie stanowi dla nikogo kopalni złota i diamentów. Nie sprzedajemy ich i nie udostępniamy podmiotom trzecim. Chcielibyśmy, by cała procedura wysyłki odbywała się sprawniej, ale nie mamy takich możliwości. Jednego możecie być pewni: żadna nagroda z naszej winy nie zginie. Jeśli ginie z winy firmy dostarczającej pocztę, składamy reklamację i staramy się to Wam zrekompensować. Inna sprawa, że ostatnio wysłana przez nas faktura szła pocztą ponad 2 tygodnie. Z dużego miasta na Śląsku do Warszawy - więc lokalizacja nie była problemem. Tak więc częściowo dodatkowym problemem bywa funkcjonowanie Poczty Polskiej czy InPostu, ale - jako się rzekło - serwis nie jest na tyle dochodowy, by wszystkie nagrody można było wysyłać kurierem. PS Czy ktoś z uczestników wyzwań nie otrzymał jeszcze nagród książkowych? Bo te akurat wysyłaliśmy kurierem, więc raczej nie ma możliwości, by nie dotarły.
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2014-03-21 10:30:44

Slk, dziękuję za obszerne wyjaśnienie. Przyznam, że zaczynało mi już brakować cierpliwości. Teraz rozumiem sytuację. Pozdrawiam.
ksiazkowa-fantaz
Avatar użytkownika - ksiazkowa-fantaz
2014-03-21 12:16:51

Ja jedynie oczekuje przesyłki za punkty, która również przedłuża się w nieskończoność, ale czekam cierpliwie. Mam pytanie z innej beczki, przepraszam, że tak nie w temacie to umieszczam, ale zauważyłam, że dostałam punkty za opinie, jak sprawdzić, o, które chodzi, bo wysłałam sporą ilość tekstów, a na maila nic mi nie przyszło, jak w przypadku recenzji.
atena
Avatar użytkownika - atena
2014-03-21 17:03:24

Doczekałam się nagrody :-)
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2014-03-21 18:14:07

I ja również oraz książki za punkty. Moja niecierpliwość została ugaszona, uff :-)
ksiazkowa-fantaz
Avatar użytkownika - ksiazkowa-fantaz
2014-03-21 19:40:10

Do mnie również książka za punkty dotarła. Wygląda, na to, że wszystkie nagrody dotarły i za punkty książki też dotarły :)
chabrowacczyteln
Avatar użytkownika - chabrowacczyteln
2014-03-21 20:43:22

A więc wszystko się wyjaśniło :)
AlopexLagopus
Avatar użytkownika - AlopexLagopus
2016-03-06 21:58:21

Hejka, mam podobny problem, tylko że ja jesienią wygrałam e-booka. To wcale nie powinno trwać tyle czasu. http://www.granice.pl/konkursy.php?idk=1182 Jak tylko sobie przypomniałam to kilka razy sprawdziłam poczte z tamtego okresu, także kosz i spamy i jestem pewna że mailem nic do mnie nie przyszło. Czy mogę liczyć, że jednak otrzymam tą książkę?
Odpowiedz