Forum

Wątek - Blog o młodych pisarzach - jak znaleźć czytelników?
← powrót

Kto Post
PROKHADIJAH91
Avatar użytkownika - PROKHADIJAH91
2015-03-25 22:53:37

Witam, Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie założenie bloga, na którym mogłabym promować młodych pisarzy i poetów (choćby moich znajomych na początek). Nie wiem jednak jak się za to zabrać i czy w ogóle ma to sens... Wszyscy wiemy jak jest z czytelnictwem w ostatnich latach. Musiałabym znaleźć sporą liczbę odbiorców, by mój wysiłek miał sens. Stąd moje pytanie - jak dotrzeć do czytelników on-line? Wiadomo, że mogę reklamować się na portalach społecznościowych, ale statystycznie nie przyniesie to zadowalających rezultatów. Co zrobić, by mój blog był np. wysoko w wyszukiwarkach?
CINDERELLA94
Avatar użytkownika - CINDERELLA94
2015-03-26 08:48:52

Witaj :) Pomysł jest bardzo dobry. Zwłaszcza, że nie tak do końca ludzie nie czytają ;). Ja np. chętnie poznałabym twórczość i świeże spojrzenie jakiegoś młodego (nowego) pisarza. Tylko szczerze mówiąc...przy tak pędzącym życiu...jak mam tracić czas na spacer do księgarni w poszukiwaniu nowości, to wolę zajrzeć właśnie na jakiegoś bloga i tam sprawdzić co warto przeczytać ;). Gorąco Ci kibicuję i myślę, że najlepszym rozwiązaniem, żeby blog zaistniał jest dobra reklama w sieci. Sprawa jest dość prosta. Wystarczy zlecić to firmie, która się w tym specjalizuje ;). Koleżanka korzystała z usług takiej firmy i była baaardzo zadowolona. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
MEGACRYSTAL2279
Avatar użytkownika - MEGACRYSTAL2279
2015-03-27 00:11:58

Podobnie jak pisze moja przedmówczyni - musisz zdać się na profesjonalistów. Zleć promocję swojej strony jakiejś firmie, która cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Nic prostszego. Wiadomo, że na początku będziesz musiała trochę zainwestować, ale z tego co wiem, to nie są to jakieś wielkie pieniądze. Sam Pomysł na bloga jest bardzo dobry, więc nie powinnaś mieć problemu z czytelnikami, gdy znajdziesz się już na pierwszej stronie Google :) Pozdrawiam
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Jeni1404
Avatar użytkownika - Jeni1404
2015-03-27 13:03:57

Warto realizować swoje marzenia :) zleć marketing firmie, zrób to profesjonalnie. I czekaj, czytelnicy się znajdą tylko wystarczy zrobić ten jeden mały krok :) tak dużo ludzi ze strachu, z obawy nie realizuje swoich marzeń, że aż przykro się robi :( za Ciebie 3mam kciuki :) powodzenia !
YANG87
Avatar użytkownika - YANG87
2015-04-08 21:59:29

Witaj, Myślę, że to dobry pomysł. Na pewno jest sporo młodych twórców którzy chcieliby gdzieś publikować swoje prace. Jeśli chcesz zrobić to poważnie, to będziesz musiała zlecić pozycjonowanie profesjonalnej firmie, zobacz więcej tutaj http://eactive.eu/pozycjonowanie/ Życzę powodzonka! :)
ProJaye77
Avatar użytkownika - ProJaye77
2015-04-09 17:11:46

Współcześnie gdy tylko Internet i sieć są prawie wszędzie, Twój blog to super pomysł, takie spojrzenie na literaturę w necie zachęci młodych ludzi i nie tylko do czytania. Warto byś pomyślała nad firmą, która stworzy Ci stronę od podstaw, tych firm rzeczywiście jest dużo ale poczytaj i wybierz taką która ma dobre opinie i potrafi zrobić dobrą reklamę w sieci. Oczywiście czekam na Twojego bloga bo jestem molikiem książkowym.
Anisa2283
Avatar użytkownika - Anisa2283
2015-04-12 14:57:26

Cześć! Na pewno strona internetowa jest fajnym pomysłem. Zadbaj o promocję w internecie na forach internetowych, w mediach społecznościowych. Działaj, działaj nie czekaj bo ktoś Cię ubiegnie. Ja kiedyś korzystałam z fachowej firmy zajmującą się promocją stron internetowych w internecie. Bardzo szybko i skutecznie działali, wypozycjonowali moją stronę na pierwszą stronę w wyszukiwarce. Warto czasem zapłacić:)Poszukaj, poczytaj na pewno coś znajdziesz odpowiedniego dla siebie. Pozdrowiam! :):)
szpachela
Avatar użytkownika - szpachela
2015-04-12 20:43:08

Odnoszę wrażenie, że ktoś zadał pytanie i sam sobie na nie odpowiada...
madalena
Avatar użytkownika - madalena
2015-07-10 08:55:04

hehe też odniosłam takie wrażenie :D może mylne ale jednak :)
Odpowiedz
1