Forum

Wątek - Jakie zasady rządzą pojawieniem się tekstu w ,, najlepszych wierszach tygodnia"?
← powrót

Kto Post
kasandra83
Avatar użytkownika - kasandra83
2010-09-26 11:02:48

Chciałabym się dowiedzieć, jakie są zasady pojawiania się publikacji w rubryce ,, najlepsze wiersze przez ostatnich 7 dni"? Co o tym decyduje? Ilość najwyższych ocen, które wiersz otrzymał w ostatnim tygodniu? ( ostatnim- czyli odkąd- dokąd?), średnia ogólna?, a może ilość komentarzy? Mój wiersz,, niewidzialna" opublikowany 23IX mimo że otrzymał średnią 6 przy 10 głosach od użytkowników nie pojawił się w tej rubryce! Dlaczego? Bardzo proszę o wyjaśnienie tej kwestii. A także za co dostaje się punkty? Pozdrawiam.
kasandra83
Avatar użytkownika - kasandra83
2010-09-27 15:11:53

W dalszym ciągu nie wiem, jakie są przywileje za uzyskanie 1-go miejsca na wiersz tygodnia! I kiedy jest rozstrzygnięcie- w niedzielny wieczór? do wczorajszego wieczora mój wiersz ,, Rozmowy z kamieniem ciąg dalszy"uzyskał wraz z tekstem jazzu po 5 pkt. ( najwięcej)Mówiono mi,ze za uzyskanie takiego statusu uzyskiwało się kiedyś 1000 pkt. Moje konto nie powiększyło się z tej racji o ani jeden punkt! W dalszym ciągu również nie wiem, za co dostaje się punkty! Czy mogę liczyć na wyjaśnienia w tej materii ze strony redakcji? Pozdrawiam.
kasandra83
Avatar użytkownika - kasandra83
2010-09-27 15:16:16

Czy administracja GRANIC zrobi coś , aby przy komentarzach na nowo pojawiały się nasze avatary?! Od kilu dni ich nie ma!
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2010-09-27 20:16:37

Avatarki wróciły ?
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2010-09-27 20:21:08

Konkurs rozstrzyga się o 24:00 z niedzieli na poniedziałek. W tedy dana osobą dostaje 1000pkt a jej wiersz jest wyróżniany i taka osoba dostaje wiadomość wewnętrzną.
Punkty dostajemy pewne tylko za logowanie 10 pkt raz dziennie.
Punkty teraz też dostaje się za dodawanie rzeczy do biblioteczki do 5 pkt.
Punkty dostać też można od 2 dni za komentarz opowiadań
reszta jest bardzo zmienna ale będzie taka publikacja w waszych panelach.
Top 10 zbiera średnią ocenę ilość czytań i wiersz musi być publikowany 7 dni do tyłu od momentu wyświetlenia.
kasandra83
Avatar użytkownika - kasandra83
2010-09-28 09:38:51

Dziękuję za odpowiedzi. :)Jeśli chodzi o wiersz tygodnia, to w niedzielny wieczór mój tekst,, Rozmowy z kamieniem ciąg dalszy" miał tyle samo pkt. co wiersz jazzu (5)Ja nie dostałam żadnego powiadomienia o wugranej... Czyzby jazzu otrzymał 6- ty głos w ostatniej chwili ( za pięć 12-ta? ;))Do soboty jego wiersz miał tylko 2 glosy, czy nawet jeden... :) Co robicie w przypadku równej ilości glosów?
kasandra83
Avatar użytkownika - kasandra83
2010-09-28 09:45:26

W dalszym ciągu (mimo e'maila do administratora) nie mam możliwości glosowania na wiersz ( a chciałabym zagłosować na wiersz Kwaku ,, Z ( niewysłanego)listu do Barbary" ) Za każdym razem wyskakuje mi informacja,że muszę uwierzytelnić konto, i że mogę to zrobić na swoim profilu; po czym nie wiadomo co dalej... Nie ma żadnej instrukcji, co dalej! :( Nie otrzymałam też przy rejestracji na GRANICACH w czerwcu żadnego linku potwierdzającego rejestrację ( nie wiem, czy to jest ważne...)
kasandra83
Avatar użytkownika - kasandra83
2010-09-28 09:59:10

Przy rejestrowaniu się wczerwcu br. na GRANICACH NIE OTRZYMAŁAM LINKU POTWIERDZAJĄCEGO REJESTRACJE I NIE MOGĘ UWIERZYTELNIĆ KONTA! tYM SAMYM NIE MOGĘ GLOSOWAĆ NA WIERSZE! PROSZĘ O WYSŁANIE LINKU! PODAWAŁAM SWÓJ ADRES MAILOWY !
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2010-09-28 10:51:56

Kasandara83 - konto ma już aktywne ale o tym już wie. Jak jest równa ilość głosów jest 2 wygranych, widocznie dostał ten jeden głos o 23:59 tak to jest w głosowaniu nerwy do końca.
kasandra83
Avatar użytkownika - kasandra83
2010-09-30 12:37:05

Wszystkim chłopakom ( bez względu na metrykę) wszystkiego najlepszego z okazji ich święta! Miłego dnia, panowie i... miłego , słodkiego życia!!!! :)
barbara211
Avatar użytkownika - barbara211
2010-12-09 23:11:50

Szukam bez efektu regulaminu wortalu. Np. zgłosiłam na promocję swój wiersz. Punkty "zjedzone", a wiersza nie widać w dziale poezji promowanej. Jak to sprawdzić ? Brakuje mi tutaj wskazówek postępowania.
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2010-12-12 09:46:26

Wiersz napewno czeka na swoją kolejkę co powinno być widać w panelu promocji a regulamin jest dostępny pod adresem http://www.granice.pl/logowanie.php?id=1001
Odpowiedz
1