Forum

Wątek - jak wydac ?
← powrót

Kto Post
angela120
Avatar użytkownika - angela120
2010-04-05 13:34:11

hey, to konto zalozylam jakis rok temu i co dziwne przez ten czas nie odwiedzałam go : ) bardzo duzo pisze, uwielbiam pisac wiersze, ale mam takie marzenie, zeby je opublikowac, wydac ksiazke, ale nawet nie wiem jak,a co wazniejsze gdzie. Moze cos proponujecie ?
ajrin
Avatar użytkownika - ajrin
2011-11-16 16:26:29

ja wydałam tomik swoich wierszy w wydawnictwie Radwan nosi tytuł: "W ogrodzie marzeń i snów wiersze sercem pisane". Jeśli interesują Cię szczegóły pisz na mój e-mail irena35@o2.pl pozdrawiam serdecznie
siloe
Avatar użytkownika - siloe
2012-05-25 13:20:07

Wiesz, samo wydanie nie jest wielką filozofią. Możesz nawet otworzyć własne wydawnictwo i wydawać swoje książki. Jeśli rozchodzi się o wydawnictwa, które uznawane są za te z górnej półki to ciężko jest się do nich przebić. Domyślam się, że samo zaistnienie to trochę mało. Chciałabyś zapewne coś zarobić. A wydawnictwa bardzo się cenią i autorowi za wiele nie zostaje... Jeśli rozchodzi się o własne wydanie to tu jest sporo pracy i planowania. W sumie jak w każdym biznesie. Możesz też prowadzić bloga ze swoimi tworami, być aktywnym na forach i portalach literackich i liczyć na zauważenie. Prawdą jest, że rynek literacki jest jak rynek muzyczny. Ciężko jest się przebić, zwłaszcza jak nie masz "pleców".
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
epona
Avatar użytkownika - epona
2012-08-21 21:17:29

Wydałąm książke w wydawnictwie Radwan.Tytuł to Ród wampirów.Jesatem zadowolona z współpracy s wydawnictwem, ale jeżeli ktoś chce zarobić to radzę poszukać gdzie indziej
grafik
Avatar użytkownika - grafik
2017-06-20 20:31:33

Ja jedyne co znalazłam dla siebie to rozpisani.pl bo do tych wielkich wydawnictw wydaje mi się, że nie ma i tak szans się dostać.
Odpowiedz
1