Forum

Wątek - Przez bezmiar nocy
← powrót

Kto Post
GwenFrost
Avatar użytkownika - GwenFrost
2013-08-25 19:40:16

Zdecydowanie najlepsza książka tego roku, serdecznie polecam. Przeżyli eterowe burze, ale czy ich uczucie przetrwa bezmiar nocy? Po miesiącach rozłąki Aria i Perry znów są razem, lecz ich wspólna przyszłość jest niepewna. Perry, nowy Wódz Krwi plemienia Fal, musi walczyć o zaufanie swoich ludzi. Aria zaś prowadzi sekretną misję. Do tego gwałtowność burz eterowych się nasila, a niekończący się półmrok spowija ziemię. Aria i Perry mają coraz mniej czasu, by odnaleźć Wielki Błękit. Czy zdążą, zanim bezlitosny żywioł zniszczy ich świat i marzenia o wspólnej przyszłości?
tonisha77
Avatar użytkownika - tonisha77
2014-05-28 23:34:21

Świetna książka zagaszam się w zupełności... mogę nawet powiedzieć że jedna z moich ulubionych w prawdzie przeczytałam ją po raz pierwszy dopiero niedawno, ale na pewno jeszcze do niej wrócę kilka razy Jak mam beke i juz mi sie nic nie chce siedze na tej stronie http://jowitadawid.blogx.pl/2015/01/10/ekologiczne-lazienki-sa-modne-i-piekne/ czytam troche o lazienkach i mi sie marzy w koncu jakas wlasna a nie taka na korytarzu.
Odpowiedz
1