Forum

Wątek - Idealna książka na wieczór
← powrót

Kto Post
tlenianka
Avatar użytkownika - tlenianka
2013-12-05 09:51:54

Dziękuję bardzo. Ale niespodzianka :D
martucha180
Avatar użytkownika - martucha180
2013-12-19 17:18:36

Wow! Właśnie się dowiedziałam, że wygrałam. Dziękuję!
LUCI2639
Avatar użytkownika - LUCI2639
2014-06-20 19:19:59

u mnie od kilku tygodni gości Agatha Christie. nie mogę się oderwac od jej kryminałów - arcydzieło! żałuję, że tak późno po nią sięgnęłam, ale dzięki temu jeszcze kilka tytułów przede mną. polecam gorąco!
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
anim
Avatar użytkownika - anim
2014-06-25 12:56:34

mam podobne zdanie, że książka powinna być ciekawa i dobrze napisana. Chociaż muszę przyznać, że mnie bardzo mocno wciągnęły książki sensacyjne, w nich dużo się dzieje. Nie można się nudzić. A teraz jestem pod bardzo dużym wrażeniem U progu zagłady. Myślę, że to dobra książka na wieczór i na każdą inną porę
Terrellxyz74
Avatar użytkownika - Terrellxyz74
2014-07-02 23:57:49

Dla mnie najlepsza książka na wieczór powinna być wciągająca i niezwykle zajmująca, nie chcę wtedy myśleć o ciężkim dniu lub śnie, więc muszę się w niej zatracić. Nieważny jest rodzaj: kryminał, fantastyka, czy jakikolwiek inny.
redarren1584
Avatar użytkownika - redarren1584
2014-08-23 10:32:49

Najlepsza książka na wieczór pachnie czarną herbatą z płatkami chabrów, kadzidełkiem o zapachu drzewa sandałowego i sprawia, że jak zwykle kładę się spać nieco za późno, nawet jeśli mam na rano do pracy.
mrukmruk
Avatar użytkownika - mrukmruk
2014-09-14 16:10:23

u mnie to się trochę zmienia, zależy też na co mam ochotę, po jaki gatunek sięgnąć. Ale przyznam, że bardzo mi się podobała powieść A. Millera "Oczyszczenie". Myślę, że to jest dobra książka na wieczór
owijek
Avatar użytkownika - owijek
2015-04-28 16:22:59

przeczytajcie sobie "Wiwarium" Jarosława Kamińskiego - na razie jest w Matrasie na przedsprzedaży mówi o historii wychodzenia z kryzysu egzystencjalnego młodego człowieka Brunona Winnickiego, nawet jest motyw Smoleńska :)
ElaBloch
Avatar użytkownika - ElaBloch
2017-06-14 09:47:05

Według mnie największą zaletą danej książki jest leżąca na półce kolejna część. Czytam niestety za szybko, potrafię w 2 - 3 godziny przeczytać grubą książkę i potem mi smutno, że już skończyłam.
WerkaWer
Avatar użytkownika - WerkaWer
2019-06-11 15:12:33

Jestem świeżo po przeczytaniu książki Zuzanny Arczyńskiej "Dziewczyna bez makijażu" i bardzo serdecznie polecam po nią sięgnąć. Historia głównej bohaterki jest bardzo realna, z życia wzięta oraz bardzo ciężka, a mimo to książkę bardzo szybko się czyta i pochłania dogłębnie - nie da się od niej oderwać. Przeczytałam i czuję niedosyt, mam nadzieję, że wyjdzie kolejna część. Jestem ciekawa czy i Wy czytaliście tą powieść i jakie są Wasze opinie? A jeżeli nie to sięgnijcie po nią - mnie nie zawiodła. 

Lato
Avatar użytkownika - Lato
2019-07-17 13:57:25

Ja kocham książki o miłości :) ostatnio czytałam książke Blanki Lipińskiej - świetna :) 

Ja to lubię wziąć do ręki gorącą herbatę, albo lampkę czerwonego, wytrawnego wina i zaszyć sie w czterech ścianach swojej ukochanej sypialni :) nawet w pracy mam czasem problem, żeby powstrzymać się od poczytania czegoś :) o dziś na przykład wpadł mi zupęłnie przypadkiem przed oczy artykuł o miłości   :) przecież nie mogłam nie przeczytać :) może polecicie jakięś nowości z zakresu romansideł i damsko-męskich relacji? :) będę wdzięczna :)

Usunięty
Avatar usuniętego użytkownika
2019-07-31 09:39:23

@Lato  mogę ci polecić walcząc z cieniami bradzo fajna książka o miłości....

lourdes
Avatar użytkownika - lourdes
2020-10-06 22:41:00

na wieczór najlepsza klasyka, może Hrabia Monte Christo, lub pani Bovary, albo zabić drozda :)

Martyna90210
Avatar użytkownika - Martyna90210
2021-03-04 21:32:50

Na wieczór idealnie nadaje się romans, w którym szybko toczy się akcja, najleppiej taki, w którym występują odważne scenki i ciekawa fabuła. Właśnie taką książką jest "Klub Pana G" Mayi Frost.:) Bardzo polecam ;)

sprawnykomputer
Avatar użytkownika - sprawnykomputer
2021-04-19 10:23:46

Na wieczór zdecydowanie ksiązki Danielle Steel - jak dla mnie Gwiazda, Palomino czy Głos sumienia i Córeczki tatusia....zresztą wszystkie ksiązki tej autorki bardzo mi się podobają. 

radekg
Avatar użytkownika - radekg
2021-04-26 13:32:46

Chciałbym serdecznie Was zaprosić na mój kanał na YouTube gdzie znajdziecie moje opowiadania publikowane w wersjach audio

Zachęcam do komentowania, wtedy wiem co jest dobrze, a co muszę jeszcze poprawić by dalej się rozwijać.
A jako, że chciałbym dotrzeć do najszerszego grona odbiorców proszę o subskrypcje, łapkę w górę i o polecenie dalej

Życzę miłego słuchania

Odpowiedz