Forum

W±tek - Zbrodnia w Oficynie - domys³y
← powrót

Kto Post
slk
Avatar u¿ytkownika - slk
2014-03-26 08:48:00

Wydawnictwo Noir sur Blanc proponuje czytelnikom bogaty wybór ksi±¿ek, obfituj±cy w oryginalne osobowo¶ci twórcze, nieporównywalne style i poetyki pisarskie. Wspólnym mianownikiem jest tu talent i nowatorstwo, które wzbudzi³y entuzjazm redaktorów wydawnictwa. W¶ród nowo¶ci wydawniczych Noir sur Blanc znalaz³y siê ksi±¿ki znakomitych, oryginalnych autorów krymina³ów, m.in.: Manuela Vázqueza Montalbana, Andrei Camilleriego, Donny Leon, Patricii Higsmith czy Alicii Giménez-Bartlett. Im po¶wiêcona jest strona internetowa "Zbrodnia w Oficynie". Im równie¿ po¶wiêcony jest nasz nowy konkurs. 

 

W najbli¿szych dniach bêdziemy publikowali wycinki prasowe, ukazuj±ce kolejne ods³ony pewnego dramatycznego wydarzenia. Waszym zadaniem bêdzie ¶ledzenie tych informacji i napisanie na koniec notatki prasowej, demaskuj±cej "przestêpstwo" i opisuj±cej jego przebieg. Oceniamy - oczywi¶cie - trafno¶æ odgadniêcia, ale równie¿ styl i kreatywno¶æ. Koniecznie odwiedzajcie regularnie nasz± stronê konkursow±.

 

Wycinków stanowi±cych kolejne ods³ony konkursu szukajcie równie¿ w naszym profilu na Facebooku!

A w tym w±tku mo¿ecie dzieliæ siê swoimi domys³ami i opiniami o konkursie oraz o ksi±¿kach prezentowanych na stronie "Zbrodni w Oficynie". Któr±¶ z nich ju¿ czytali¶cie? Któr±¶ chcecie poleciæ innym czytelnikom? My¶licie, ¿e ju¿ rozwi±zali¶cie zagadkê? Zapraszamy do dyskusji!
aishiteru
Avatar u¿ytkownika - aishiteru
2014-03-26 11:51:52

No to, hm, wdziewamy prochowce, cygaro, lub te¿ fajka do ust... Lupa w d³oñ. Pocieszny stereotyp. :P Bardzo podoba mi siê pomys³ na ten konkurs i z chêci± wezmê udzia³ (mam nadziejê, ¿e inni u¿ytkownicy równie¿ siê przy³±cz±)! Jestem BAAAARDZO KIEPSKA w rozwi±zywaniu zagadek kryminalnych, bo ponosi mnie wyobra¼nia... ale "rozwi±zywaæ" zagadki ka¿dy mo¿e, trochê lepiej lub trochê gorzej. Niestety nie mia³am przyjemno¶ci przeczytaæ ani jednej ksi±¿ki prezentowanej na stronie, co trzeba bêdzie nadrobiæ! Mo¿e kto¶ co¶ poleci. Nie wiem dlaczego, ale szef kuchni od razu wzbudzi³ moj± sympatiê. Je¶li chodzi o sam± zagadkê, to mam swoich dwóch podejrzanych, jednak póki co zatrzymam to dla siebie (bo jeszcze niewinny cz³owiek zostanie oskar¿ony! :P). ____________________________ W trakcie pojawiania siê newsów podejrzewa³am ze trzy osoby! Chyba wiem, kto jest morderc±. Nie mam jednak pojêcia, jak opisaæ przebieg. Dobrze, ¿e jest trochê czasu. ---------------------------- Napisa³am swoj± notatkê prasow±. Mimo ¿e kiepski ze mnie detektyw, bardzo dobrze siê bawi³am w trakcie tego konkursu. :D Teraz ju¿ tylko czekam na wyniki. Mam nadziejê, ¿e bêdzie wiêcej takich konkursów!
Susanna
Avatar u¿ytkownika - Susanna
2014-03-29 15:05:48

Z chcêci± biorê udzia³ w tym jak¿e interesuj±cym konkursie!
Reklama
Avatar usuniêtego u¿ytkownika
Susanna
Avatar u¿ytkownika - Susanna
2014-03-31 20:57:59

Zaczyna robiæ siê ciekawie. Teorie zaczynaj± nabieraæ rys.
Odpowiedz
1