Forum

Wątek - Życzenia na Dzień Kobiet
← powrót

Kto Post
slk
Avatar użytkownika - slk
2016-03-01 10:25:48

8 marca. Dzień, w którym mężczyźni zawsze rzucają się do komputerów, by za sprawą internetu wyszukać inspiracji w kwestii prezentów lub życzeń, jakie mogliby złożyć swoim ukochanym. W kwestii prezentów pomocą w tym roku służy Wydawnictwo Edipresse Książki, proponując gry "Kuchnia i seks. Flirt towarzyski" i „Memory. Koty plus”, jak również przezabawną książkę Hanny Bakuły "Jak być ogierem do końca życia". W kwestii życzeń - liczymy na Wasze wsparcie Przedstawcie w komentarzu swoje propozycje oryginalnych życzeń, jakie można by było złożyć z okazji Dnia Kobiet. Mogą to być życzenia inspirowane literaturą, mogą to też być życzenia, jakie... same Panie chciałyby otrzymać wraz z naszymi nagrodami. Na zgłoszenia czekamy do 7 marca 2016. A wygrać możecie kobiece propozycje prezentowe Edipresse Książki - wspomniane już gry lub książkę Hanny Bakuły. Zapraszamy do dyskusji!
azetka79
Avatar użytkownika - azetka79
2016-03-01 11:02:10

Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn... Kobieta dźwiga ciężary losu, Kobieta rozwiązuje problemy, Kobieta jest pełna miłości, radości i mądrości. Kobieta uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje się, gdy się boi. Miłość kobiety jest potężna. Jedyna niesłuszna w Kobiecie rzecz to to, że często zapomina ile jest warta.
siogula
Avatar użytkownika - siogula
2016-03-01 13:21:37

Moja Kochana Przyjaciółko, co mam Ci życzyć w ten dzień? Ty wiesz, wiesz ...nie muszę mówić...Ty wiesz że ja Tobie i dla Ciebie życzyłbym jak najlepiej, nawet czasami lepiej niż sobie.....cudownie jest patrzeć i wiedzieć , że ważne dla mnie osoby dla mnie szczęśliwe i kochane i że mają przy sobie osoby które je kochają i wspierają. Dlatego życzę Ci, żebyś już nigdy nie czuła się samotna, nie była sama,z radością swoją i ze swoimi problemami, żeby było jak najwięcej miłości, żeby nikt już nie zadawał Ci bólu i żeby na Twoich policzkach już nigdy nie było słonych łez i żebyś już nigdy nie słyszała od osób które kochasz słonych słów. Dlatego kochaj i bądź kochana zawsze, i żebyś co dzień słyszała to od ukochanej osoby.Tego bym Ci życzył w ten dzień Twój dzień wszystkich Kobiet i w każdy dzień życia. Bo kobieta potrzebuje ciepła i kobieta kochana znajduje w sobie siłę i energię żeby walczyć, żyć, dbać o wszystko, rodzinę i znajduje w sobie i w każdym dniu radość z najdrobniejszych rzeczy. Tego Ci życzę "bądź kochana" i żebyś przeżyła tą wielką prawdziwą romantyczną miłość o jakiej marzysz i z osobą o której marzysz. Naprawdę jesteś tego warta. Twój przyjaciel.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
igielka
Avatar użytkownika - igielka
2016-03-01 13:27:53

"Kobieta jest najsłabsza gdy kocha, najsilniejsza gdy jest kochana".
zieba-a
Avatar użytkownika - zieba-a
2016-03-01 15:13:39

Dedykacja dla wszystkich kobiet: Nigdy nie jesteś za gruba! Zmarszczki dodają Ci uroku! Nie krzycz, że coś musisz! Nie miej czarnych myśli! Nie myśl, że czegoś nie możesz! Nie obgaduj koleżanek i kolegów z pracy! Uśmiechnij się min. 10 razy na godzinę! Nie kupuj czegoś tylko dlatego, że koleżanka kupiła! Przestań być nieszczęśliwa! Jesteś piękna, uwierz w to! Nie szukaj dziury w całym! Piękno jest w Tobie! Kochaj się kiedy masz na to ochotę! Polub siebie! Pokochaj życie! Z dedykacją dla wszystkich kobiet, które są zmęczone życiem! Dzień Kobiet jest codziennie!
arturionidas
Avatar użytkownika - arturionidas
2016-03-01 15:29:59

Tajemnicą jesteś, Z księgi czarów - zbiegłą, Mgłą zaklętą, Którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto - puchu marny, A nie do zdobycia. Kobieto - ile w tym słowie - piękna, miłości i życia.
natalia6202
Avatar użytkownika - natalia6202
2016-03-01 16:46:54

Wszystkie życzenia są dla kobiety, które bywają czasem niestety trochę niechciane i nielubiane, ale są za to bardzo kochane. Małe dziewczynki, bardzo lubimy i więc im dużo szczęścia życzymy. Nieważne przecież jaka uroda, jaka w ubiorze dziecięcym moda. Wszystko nieważne jest w życiu Waszym, bądźcie radością więc w życiu naszym. Większe dziewczyny, te nastolatki, ładne są nieraz wśród nich gagatki. Im już życzymy szczęścia wielkiego, pięknej miłości, no i do tego sukcesów w szkole pracy i w domu, marzeń spełnienia nie po kryjomu. Radości wielkiej tutaj i teraz, byśmy cieszyli się z wami nieraz. A młode mamy to też kobiety, które czasami ale niestety dla siebie samych czasu nie mają bo cały swój czas dzieciom oddają. O nich to właśnie też pamiętamy Piękne życzenia więc im składamy. Życząc im dużo szczęścia, miłości, do swoich dzieci moc cierpliwości. By je chowały na dobrych ludzi i niech to im się nigdy nie znudzi. By z nami były przez długie lata i były również radością świata. A nasze babcie, miłe babunie niechaj kochają jak każda umie. Niechaj zabiorą na spacer dzieci, a dla nich zawsze niech słońce świeci. By one ciągle były zdrowymi i się cieszyły wnukami swymi. A te co dzisiaj zdrowia nie mają niechaj się cieszą i pamiętają, że o nich także ktoś tam pamięta. Zawsze, codziennie, nie tylko w święta życzymy im wiary i cierpliwości. Od młodych serca i życzliwości, by ich choroba szybko minęła, a każda chora uśmiech przyjęła. Bo wszystkie panie tu na tym świecie są bardzo ważne dla nas, jak wiecie. Żyją tu dla nas, dla nas się trudzą, przy nich się przecież ludzie nie nudzą. Powiedzmy wszystkim dużym i małym, że je kochamy serduszkiem całym
mama_kazala
Avatar użytkownika - mama_kazala
2016-03-01 17:18:33

Zapewne wielu kobietom przyda się trochę fejmu na insta, lajków na fejsie, folołersów na snapie, jakiś wybór na wiersz tygodnia... :) a już każdej spokojny wieczór na kanapie z, od dawna czekająca na przeczytanie, książką na kolanach razem z kotem :D
paulina44444
Avatar użytkownika - paulina44444
2016-03-01 19:47:59

Kobiety w dzisiejszych czasach są piękne i mądre, silne i niezależne, a możliwość rozwoju dodaje im skrzydeł. Czegóż więc życzyć współczesnej kobiecie? Siły do pozostania sobą mimo wszystko, bo wśród nacisków z każdej strony to trudna sztuka. Uśmiechu, gdy świeci słońce i gdy pada deszcz. I gdy motyl usiądzie na ramieniu. Dobra w sercu i miłości w powietrzu - zarówno serce jak i powietrze są niezbędne do życia. Radosnej duszy dla pięknego ciała. I pięknego ciała dla radości duszy. Fioletu bzu na stole i słodkich myśli. Ciekawości dziecka i mądrości dojrzałej kobiety. I wiary w swoją moc w każdej chwili, zawsze, dopóki życie nie szepnie "GAME OVER".
ajrin
Avatar użytkownika - ajrin
2016-03-01 20:42:37

Kochanie bądź dla mnie gwiazdą co mrok rozświeca podmuchem wiatru i ciepłem pieca schronieniem wśród burzy anioła dotykiem oddechem ciała serca biciem życzę Ci w dniu tym jakże kobiecym spełnienia marzeń wszystkich jak leci..... W dniu kobiet drogie Panie nie życzę Wam dużego domu, wygranej w totolotka, milionów, życzę Wam odwzajemnionej szczerej i prawdziwej miłości, która daje szczęście i uskrzydla. A kiedy ją już znajdziecie żebyście o nią dbały jak o piękny kwiat. Życzę wam w szczęściu i takiej miłości wielu wielu lat.
agasam9
Avatar użytkownika - agasam9
2016-03-01 22:11:51

Bądź dla mnie jedyną miłością, bądź dla mnie zwycięstwem i wolnością, bądź dla mnie przyjacielem, i mego serca uzdrowicielem ;)
megami91
Avatar użytkownika - megami91
2016-03-02 00:23:28

Życzę Ci, abyś nie żyła w ciągłym biegu, byś nawet w natłoku zajęć uszczknęła choć malutką chwilkę dla siebie. Oby nigdy nie zabrakło Ci czasu na przeczytanie interesującej książki, (przez którą najpewniej zarwiesz nockę), na relaksującą kąpiel w wannie (nie żałuj sobie bąbelków, a skóra na palcach niech się zmarszczy), na poranną kawę oraz wieczorną herbatę (i by nigdy nie były za gorące), na codzienne drobne przyjemności (choćby pomalowanie paznokci). Niech nigdy nie zabraknie Ci kreatywności, a twa głowa niech będzie pełna pomysłów, bo każdy dzień to wyzwanie, ale i nowe możliwości. Niech codzienność nie stanie się rutyną. Rutyną nazywaj dobry nastrój, przedni humor i wiarę w siebie. Do tego wsparcia ze strony męża/narzeczonego/partnera, rodziny, przyjaciół i samej siebie. Jeśli Ty siebie nie pokochasz, nie sprawisz, by inni tracili dla Ciebie głowę (mimo to, ty zawsze miej ją na karku). Dostrzegaj piękne momenty i odtwarzaj je w pamięci (w razie gorszego dnia). Pamiętaj też, że po burzy zawsze wychodzi słońce. A kto wie, może burza przyniesie wspaniałą tęczę? Zatem bądź pozytywnie nastawiona do ludzi, zdarzeń i świata, a zobaczysz, że słońce będzie Cię ogrzewać ze zdwojoną siłą.
ANN49
Avatar użytkownika - ANN49
2016-03-02 06:49:50

Ze starego sztambucha... O Kobiety, jaka wielka jest wasza potęga! Od was szczęście pochodzi jeśli go doznajesz, Od kolebki do trumny władza wasza sięga, Bez was pustynia, z wami świat może być rajem...
chimerzasta
Avatar użytkownika - chimerzasta
2016-03-02 09:29:47

Życzę Ci, żebyś wciąż na nowo odkrywała samą siebie, bo to wyjątkowe odkrycia. Żebyś nadal łączyła w sobie tę subtelność, kiedy podajesz mi kawę z tą dziką wieczorną duszą, niezłomną bohaterką, kiedy stajesz w obronie naszych Dzieci z nieokiełznaną furią, kiedy mierzysz się z niesprawiedliwością świata. Życzę Ci, żebym był dla Ciebie ostoją, podporą, przyjacielem, powiernikiem i kochankiem. Wszystkiego tego, oraz tego, czego nie napisałem i nie powiedziałem życzę Ci jako mojej prywatnej Kobiecie Idealnej. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta i każdego innego dnia roku.
zebon75
Avatar użytkownika - zebon75
2016-03-03 10:54:22

Akt, zwany potocznie posiadaniem kobiety, nie jest w istocie wcale posiadaniem; dopełniając go, nie osiąga się wcale tego, za czym się tęskniło, to jest posiadanie pozorne — zabija ono tylko nasze pragnienia, przytępia naszą ochotę na to, co chcielibyśmy mieć, ale wcale nam tego nie daje. W jakiż więc sposób można posiąść kobietę naprawdę, najpełniej? Sposobu takiego nie było i w tym zawierał się właśnie cały tragizm problemu erotycznego; stanem, który najbardziej zbliżał nas do idealnego posiadania, był stan kontemplacji obiektu pożądanego, stan niezaspokojonego pragnienia — pragnąc bowiem i podsycając to pragnienie widokiem przedmiotu naszych tęsknot, wyobrażamy sobie rozkosz ich spełnienia, rozkosz posiadania w postaci trwałej, najwyższej i najintensywniejszej, podczas gdy samo dostępne nam, normalne posiadanie, nie dając zaspokojenia, pozbawia nas tylko pragnień: będąc rzekomo punktem szczytowym, staje się w istocie momentem upadku, momentem fiaska. W posiadaniu kryje się zawód, w pragnieniu natomiast zawiera się stałe i najprawdziwsze posiadanie. Stefan Kisielewski "Kisiel"
magda690
Avatar użytkownika - magda690
2016-03-03 20:08:21

Nieprzewidywalnej nieprzewidywalnosci, najistotniejszej spośród najjasniejszych galaktyk tego wszechświata, tej co rozpoczyna i wiedzie w głąb nieznanej otchłani. Nie koniecznie wszystkiego, nie zawsze najlepszego ... ale przede wszystkim szczerego !!
Sylwia-T
Avatar użytkownika - Sylwia-T
2016-03-03 20:14:18

Dla wszystkich kobiet mam dwa proste życzenia: Spełnienia marzeń i marzeń do spełnienia!
kodle
Avatar użytkownika - kodle
2016-03-03 23:58:40

Każda minuta bez ciebie wydaje się być godziną, więc czekam cierpliwie na nasze spotkanie, tęsknota ten chochlik gryzie mnie mocno. To ty jestes ta dla mnie dziewczyna. Życzę ci abys była tą, którą jestes, bo to jest ta wersja której poprawiać nie trzeba. Życzę też sobie, aby czas przestał żarty mi robić, bo czuję, że kiedy spotykam ciebie, to czas, mały wredniak chichocze po kątach. I niby siedzimy sobie pięć minut, jednak zegarek wskazuje godzinę. Może to tylko złudzenie, może to tylko blask, lecz kiedy całujesz mnie w usta, słyszę w mym sercu trzask.
justyna1983p
Avatar użytkownika - justyna1983p
2016-03-04 00:33:55

Prawdziwa kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn - dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Wszystkim Kobietom życzę więc jeszcze więcej SIŁY!!! Niech Panowie biorą z Nas przykład:)
izabela81
Avatar użytkownika - izabela81
2016-03-04 08:47:34

Życzę nam kobietom zawsze spokojnego snu i radosnego przebudzenia. Abyśmy czasami mogły sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłyśmy, a nie tylko na to, co musi nam wystarczyć. Tylu dobrych wspomnień, dzięki którym przetrwamy ciężkie chwile. Abyśmy czuły, że zawsze jesteśmy potrzebne i znalazły szczęście, na które zasługujemy. Oprócz pięknych marcowych fiołków życzę ofiarowanych słów, które zostaną w pamięci. I oczywiście zawsze wiosny w sercu, ciepłych wspomnień, miłych gestów oraz radości z najdrobniejszych przyjemności aż do późnej starości. :)
Odpowiedz