Forum

Wątek - Życzenia na Dzień Kobiet
← powrót

Kto Post
donpedro9
Avatar użytkownika - donpedro9
2016-03-04 12:59:53

Drogie panie, dziewczyny, kobiety :) Życzę wam abyście mogły i miały powody by śmiało i odważnie patrzeć w przyszłość. Życzę wam by odwaga, dzięki, której zmieniacie świat na lepszy nieustannie w was trwała. Pielęgnujcie ją, to skarb. Życzę wam abyście odkrywały swoją kobiecość. Zapomniały o Internecie, lajkach, polubieniach i całym wirtualnym sztucznym świecie. Popatrzcie na siebie z miłością, jesteście cudowne . Życzę wam aby dar kobiecości i wszystko co z nim związane w was wzrastał. Wszak to my mężczyźni jesteśmy największymi beneficjentami waszych bogatych dusz :)
iza380
Avatar użytkownika - iza380
2016-03-04 13:49:04

Dzień Kobiet znów się zbliża Więc niech żaden mężczyzna kobietom nie ubliża! Miła, piękna i odważna i w decyzjach swych zawsze poważna Roztrzepana, filuterna, czasem może być pazerna Rozkochana, zaczytana, często niestety zabiegana Taka jest każda z Nas Więc Ósmy Marca to dla Nas czas Życzę Wam moje kobiety drogie Filiżanki gorącego napoju, co już od rana przygotuje Was do codziennego znoju; Zakochanego faceta co pobiegnie za Wami wszędzie jak rakieta; Spełniania Waszych marzeń i pełnego serca wrażeń; Grzecznych dzieci, wnucząt i pra bo to Nasza przyszłość nie każdy je ma; Oddanego i wiernego zwierza co mu kobieta swoje troski skrycie powierza Te proste życzenia kieruję do wszystkich Pań! Niektóre z nich do Mam, Narzeczonych, Matek, Babć To jedna nasza żeńska brać!
justysiadp
Avatar użytkownika - justysiadp
2016-03-04 16:51:23

Moja kochana , dziś twoje świeto od rana Więc porzuć swe troski , zobacz jaki świat jest boski Niech każdy twój dzień, nie zamienia się w cień Niech wszędzie będzie różowo i kolorowo Byś zawsze była taka piękna , jak twoja ulubiona róża rozkwitnięta By uśmiech na twojej buzi, rozweselał ludzi Byś była śmiała i nigdy się nie poddawała Niech wszystkie twoje marzenia się spełnia, i radością twoje serce wypełnia Tego z całego serca Ci życzę i że się spełnią szczerze na to liczę .
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
KasiaKlaudia
Avatar użytkownika - KasiaKlaudia
2016-03-04 20:34:15

Wisienko Ty moja... Życzę Ci zdrowia takiego wspaniałego jak twoja uroda. Każdy dzień z tobą spędzony jest jak sen spełniony, z którego żadna rzecz zła mnie zbudzić nie zdoła. Twój uśmiech jest niczym promyk słodkiego słońca, Zrobię wszystko by poczuć trochę jego gorąca. Oby każdego dnia pięknego Kasia miała cierpliwość do chłopaka swego. Życzę również by szczęścia Ci nie zabrakło, Moja Ty kochana codzienna zagadko. Niech melancholia Cię nie tyka, Niczym dźwięk porannego budzika. Lecz gdyby nastała chwila słabości i uśmiech na Twojej twarzy szybko nie zagości, obym wtedy był z Tobą by móc przytulić miłość swoją. *Wiersz napisany dla mnie przez mojego chłopaka do konkursu. Oczywiście wstawiam za jego zgodą. :)
Agusiaaa15
Avatar użytkownika - Agusiaaa15
2016-03-05 19:29:28

Cześć kochanie :) Wiesz co.... jak tak na Ciebie patrze.... to całkiem ładna jesteś :) (już chcę zapytać o to "całkiem") nawet z tymi krzywymi zębami, cellulitem, haluksami, wystającymi żebrami, rozkopanymi włosami, mąką na twarzy i tym zdziwionym wyrazie na swojej koślawej mordce :) (już chce go zabić ;p) I właśnie dlatego jesteś najpiękniejsza na świecie i kocham Cię tak bardzo, że jakbym Cię ścisnął to bym Ci wszystkie kostki połamał :) Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet moja księżniczko ;)
Simi_48
Avatar użytkownika - Simi_48
2016-03-05 21:40:11

Droga kobieto, jesteś jak książka - zawsze wierna jesteś jak muzyka - wyjątkowo nieziemska jesteś jak film - ciągle kusząca jesteś jak drzewo - niesamowicie silna jesteś jak czekolada - nieprzerwanie pożądana jesteś jak wiatr - niesłuchanie delikatna jesteś jak huragan - intensywnie żywiołowa. Pamiętaj - jesteś niezastąpiona!
magi18
Avatar użytkownika - magi18
2016-03-06 09:09:51

Z okazji Dnia Kobiet życzę: By świat był bardziej kolorowy By przyjaciel nie był tylko książkowy By uciekać tylko z labiryntu By zacząć rewolucję By schudnąć lub przytyć By nie trafić na gbura By tajemnicę swego życia odkryć By kopuł unikać By pewnych aplikacji nie włączać By nie spędzić życia w internecie By nauczyć się czytać w myślach By wampira na swej drodze nie spotkać By wypadku nie mieć By duchem nie być By wilkołaka się nie zmienić By słuchać mamy (dopóki jest) By nie brać udziału w igrzyskach By przez piorun nie być trafionym By pamiętać dzień wczorajszy By mieć swoje hobby By wiedzieć, iż nie każdy chce dla nas źle By kochać i być kochanym By się nie ograniczać By marzyć i czytać By uczyć się na błędach bohaterów książkowych I by książki traktować jak rozrywkę, lekcję i uciechę :)
pokooj36
Avatar użytkownika - pokooj36
2016-03-06 10:51:31

Kochaj jak Anna Karenina, choć jak Scarlett O'Hara pomyśl o tym jutro, Bądź rozważną lub romantyczną panną Dashwood, bo gdzieś czeka jakiś Pan Darcy czy colonel Brandon, możesz także być Siłaczką, chodzącą niedoskonałością jak Bridget Jones, która popala, ciągle liczy kalorie i szuka swojej drugiej połówki. Jak Jane Eyre pamiętaj, że żadna miłość nie jest prosta. Możesz być dziewczyną z tatuażem lub kobietą, której nienawidzą mężczyźni, możesz ubierać się u Prady, możesz być z Wenus, możesz wreszcie się nie znać na mapach, ale przede wszystkim bądź sobą. Bądź kobietą.
trix5
Avatar użytkownika - trix5
2016-03-06 11:10:54

W radości i smutku szukaj zrozumienia, W każdej chwili poszukuj spełnienia. Nie zbaczaj z drogi, lecz obierz własny kurs. Bądź sobie sterem i okrętem, a gdy czas przyjdzie, zarzuć kotwicę. I trzymaj się tego z całych sił, nawet jeśli oczy uronią łzy. Walcz o to, co kochasz i ignoruj nieważne. I nie bierz życia zbyt serio, na poważnie. Bo w każdej kobiecej duszy jest pierwiastek szczęścia, ale pozwól mu rozkwitnąć. Bądź sobą, bądź szczęśliwa.
karolina25
Avatar użytkownika - karolina25
2016-03-06 12:53:02

Kochane Kobiety! Życzę Wam, by każdy dzień przynosił najpiękniejsze chwile, pełne miłości, radości i ciepła. Żebyście cieszyły się słońcem i obłokami, chodziły boso po trawie (jak już urośnie), by szef/owa cenił(a) Waszą pracę, byście puchły z dumą, bo dzieci rosną i są mądre (wariant dla matek), a do tego udały się Wam ciastka i mąż/partner przynosił Wam kwiaty nie tylko od święta! Żebyście każdego dnia znalazły chwile dla siebie, odkrywały nowe zapachy i kolory, aby Wasze najśmielsze marzenia się spełniły jedno za drugim, a każdego ranka widziałyście w lustrze piękną, uśmiechniętą i zadowoloną z siebie kobietę, którą jest gwiazdą swojego życia.
mika19
Avatar użytkownika - mika19
2016-03-06 13:12:37

:) Umiejętności cieszenia się z drobiazgów, spokoju, miłości, ufności w patrzeniu w przyszłość, zrealizowanych marzeń i tego by szczęście towarzyszyło Ci do końca świata i o jeden dzień dłużej!
aagnieszkaa1
Avatar użytkownika - aagnieszkaa1
2016-03-06 15:20:51

Droga Kobietko... Życzę Ci urody takiej, jaką niejedna księżniczka w bajce posiadała, pogody ducha jaką Królewna Śnieżka miała. Odwagi Czerwonego Kapturka, niech Twoje życie będzie słodkie jak z kremem rurka. Niech nie brakuje Ci radości, a uśmiech na Twej twarzy zawsze gości. I jeszcze życzę Ci wiele cierpliwości, co dzień dużo siły, a każdy dzień niech będzie dla Ciebie wspaniały i miły. Spełniaj swoje marzenia i nigdy nie łap przysłowiowego "lenia".
Mi94
Avatar użytkownika - Mi94
2016-03-06 16:24:51

Babki Drogie i Kochane, w tym dniu życzmy sobie same: by problemy, te kobiece, nie wracały nigdy więcej. By ten potwór z lustra rano stał się tylko senną marą, a by co dzień nas witała twarz promienna i wspaniała. By te włosy rozczochrane już się układały same; wory, sińce pod oczami już nie były nigdy z nami. By paznokcie się błyszczały, nigdy więcej nie łamały; a to ciało nasze całe - włosków już nie miało wcale. Aby skóra wysuszona była zawsze nawilżona; a cellulit wraz z fałdkami, były tylko wspomnieniami. By kobiece bóle przeszły i humory też odeszły. I by zawsze, bez wyjątku, wszystko było już w porządku. Byśmy zawsze w szafie miały wprost z wybiegów materiały. I by nasze szpilki piękne nie ginęły nigdy więcej. By torebki nasze małe pomieściły domy całe, a telefon na dźwięk dzwonka wyskakiwał jak kot z worka. Aby torby z zakupami same niosły się za nami, a mieszkanie co do kąta, niech się samo zawsze sprząta. Kiedy kawkę zaparzymy i czytaniem się raczymy, niech nam czas upływa błogo, bo Nas nie ma dla nikogo. I na koniec Drogie Panie, gdy już mamy wszystko prawie, niech Panowie Nas kochają - mają, dbają, pamiętają! :)
IlonaAnoli
Avatar użytkownika - IlonaAnoli
2016-03-06 16:34:36

8 marca to jeden dzień w roku wyjątkowy, gdy swoje święto mają panie. Więc panowie złóżcie im życzenia: zdrowia, szczęścia i radości z każdego dnia, no i oczywiście życia bez przykrości. Wystarczą same życzenia bez kwiatka czy czekoladki, ponieważ liczy się pamięć. No i również życzcie spełnienia marzeń i sukcesów w pracy zawodowej, a także zadowolenia z dzieci. Niech każdy dzień będzie dniem wyjątkowym, gdy wszystko będzie układało się po naszej myśli.
alicja29
Avatar użytkownika - alicja29
2016-03-06 16:55:23

Kobieta - to piekło, czy słodki piernik w miodzie, to uśmiech poranka, samochód - dobra marka, jajecznica na śniadanie, czy czyste co dzień ubranie? A może zmora zielona, przy której każdy kona, czy trucizna w galaretce, niech spróbuje kto zechce. Dla mnie jesteś: słodki piernik w miodzie, uśmiech poranka, samochód - dobra marka, jajecznica na śniadanie, i czyste co dzień ubranie! Kocham Cię! Kochanie.
homo_duplex
Avatar użytkownika - homo_duplex
2016-03-06 21:19:42

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś delikatna jak motyl. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że kobiecość kipi z ciebie. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że czarujesz wszystkich wokół. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że pokazujesz tylko to, co chcesz pokazać, a inni chcieliby zobaczyć. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś na koncercie rockowym i skaczesz w błocie. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś nad brzegiem morza w czasie zachodu słońca z ukochanym. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś najlepsza jaka możesz być!
_Saszka_
Avatar użytkownika - _Saszka_
2016-03-07 08:33:31

Najpiękniejsze życzenia dla kobiety od ukochanego to: "Nie zmieniaj się..."
luimig
Avatar użytkownika - luimig
2016-03-07 17:29:07

Kobiety bądzie zawsze takie same - idealne i niezastąpione jak gama: DO-skonałe jako matki, żony i przyjaciółki RE-welacyjnie wyglądające o każdej porze dnia i nocy MI-łością przepełnione FA-ntastyczne we wszystkim czego się tylko dotkniecie SOL-ennie wywiązujące się z obowiązków w domu i pracy LA-wendowo uspokajające dla wszystkich przyjaciół i bliskich SI-elankę zapewniające w waszych domach DO-bre pod każdym względem i bez względu na wszystko.
werkados
Avatar użytkownika - werkados
2016-03-07 21:04:39

Moje życzenia kieruję indywidualnie do dwóch grup kobiet: Dla tych, które jeszcze nie odnalazły przyjemności z obcowaniu z książką: Życzę Wam, abyście odkryły smak uzależnienia od czytania, bo jest to hobby absolutnie dla każdej kobiety - spośród tylu pozycji na rynku każda znajdzie coś dla siebie. Życzę Wam, abyście odkryły dzięki nim siebie, abyście przeżywały, płakały, cieszyły się razem z podobnymi do Was bohaterkami. Abyście wyciągały na podstawie ich życia mądre lekcje. Abyście dzięki książkom odbywały podróże zagraniczne, egzotyczne, a nawet kosmiczne. I w końcu, abyście dzięki nim zapomniały o słowie nuda. :) Dla tych kobiet, które pochłaniają książki nałogowo: Drogie Piękne Mole, jesteście mi siostrami, więc życzę Wam tego, czego sama bym najbardziej pragnęła: - pieniążków spadających z nieba, żebyście mogły czytać wszystkie wymarzone pozycje, - więcej czasu, żebyście mogły je przeczytać, - miękkich foteli i łóżek, ciepłych koców i herbat pod dostatkiem, - żeby księgarnie częściej obdarowywały nas rabatami i wyprzedażami, - żeby wydawano kolejne tomy ukochanych serii i żeby były jeszcze lepsze niż ich poprzedniczki, - żeby w cudowny sposób przybyło nam przestrzeni na półkach, - żeby biblioteki, do których chodzimy, były lepiej wyposażone, - pięknych okładek, które ucieszą oczy, - żeby w magiczny sposób przybyło nam miejsca na półkach, - Targów Książki i spotkań autorskich w każdym mieście, - a przede wszystkim dużo weny na czytanie! :)
Emilly26
Avatar użytkownika - Emilly26
2016-03-07 23:12:45

Dzisiaj Dzień Piękny Uroczysty taki Dzień raz w roku zdarza się, gdy 8 marca z gwarem wiosny tak wspaniałe wielkie święto. Z bukietem życzeń Dzień bez kłopotów i bez troski dużo radości dzisiaj Dzień Kobiet. Życzę by każda kobieta czuła się doceniana, kochana, smaku kawy dobrego z rana, znalazła swoje 5 minut w swoim życiu. Kobieta jest perłą życia i należy kochać ją codziennie.
Odpowiedz