Forum

Wątek - Gdzie kupować książki?
← powrót

Kto Post
Romek28
Avatar użytkownika - Romek28
2012-05-16 23:33:40

Trafiłem na to forum szukając kilku pozycji książek, lecz na forum nie znalazłem wątku w którym można by było znaleźć informację o tym gdzie kupujecie książki, też nie tylko nowości wydawnicze, ale różne białe kruki, czyli antykwariaty czy też miejsca, księgarnie itp, gdzie można tanio kupować książki, też i większe ilości. To jak, co polecacie? Ja ze swojej strony polecam falanster we wrocku, miejsce legendarne. Poza tym cmentarz książek na ulicy szczytnickiej - coś jak z Cienia Wiatru Zafona :)
miska_m
Avatar użytkownika - miska_m
2012-05-17 15:00:46

w klimacie o jakim mówisz polecam wszelkie pchle targi, targi staroci itp :) a w necie, dużo tego, ale może zaciekawi Ciebie bookson.pl, gdzie oferują książki -50% i od czasu do czasu trafiają się niedrogo na prawdę dobre pozycje (dobrze mieć newslettera aby być na bieżąco).
ConnieHabitet
Avatar użytkownika - ConnieHabitet
2013-12-15 15:00:11

bookson.pl na pewno jest bezpieczne? tak pytam, bo to dziwne, że sprzedają książki z taką przecenę... kupowałaś tam kiedyś? :)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Cairine
Avatar użytkownika - Cairine
2014-02-23 01:21:24

W necie ostatnio namnożyło się tanich księgarni. Jeszcze kilka lat temu, obowiązkowym punktem, gdy wpadałam do Gdańska, na Starym Mieście był taki antykwariat - z tego co pamiętam na świeżym powietrzu, był w takim jakby namiocie. Było tam naprawdę sporo książek (w rożnym stanie) i zawsze z czymś ciekawym wychodziłam. W Toruniu na samej Starówce jest kilka tanich księgarni. jedna nawet ma sklep internetowy (sprzedają też książki na allegro). www.ksiegarnia-najtaniej.pl A ten bookson.pl to wygląda na takiego książkowego Grupona ;)
Arvena
Avatar użytkownika - Arvena
2014-02-23 09:42:15

Witajcie, Ja najczęściej kupuję książki przez internet w : www.taniaksiazka.pl tam można natrafić na różne fajne i tanie pozycje, przesyłka do paczkomató więc komfort. A ostatnio zakupy dokonałam w fabryka.pl odbiór osobisty w jednej z księgarni Świat Książki, więc też wygodnie i niedrogo.
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2014-02-23 10:45:16

Polecam Aros.pl
en-ca_minne
Avatar użytkownika - en-ca_minne
2014-02-23 12:12:07

Ja polecam Matras (matras.pl), bo można odbierać za darmo w dowolnych księgarniach w kraju. Podobnie w Dedalusie i Bonito - duże promocje (oczywiście, jeśli sejm tego nie zmieni...) i bardzo bogata oferta.
kalola
Avatar użytkownika - kalola
2014-02-23 12:27:42

A ja polecam www.profit24.pl, mają tańsze książki niż Bonito, Gandalf czy Merlin.
aishiteru
Avatar użytkownika - aishiteru
2014-02-23 12:49:08

O tak, ja również polecam Dedalusa. Można się nieźle obłowić i za kilkadziesiąt złotych kupić kilkanaście książek (nowiutkich!). :) Zaglądam też na outlet weltbildu (weltbild.pl), czasami trafiam na interesujące mnie książki - ostatnio jedna, którą kupić można za 42 złote, była dostępna za 20 zł! Nie wykorzystałam okazji i ktoś sprzątnął mi ją sprzed nosa. :( Do 10 marca, jeśli zamówi się co najmniej dwie książki, za przesyłkę się nie płaci.
nikkivip71
Avatar użytkownika - nikkivip71
2014-07-29 11:33:32

ja czasami w bibliotece na kiermaszu kupię książkę, zdarza się nawet za 1zł kupić albo zaglądam do księgarni dedalus.pl są też stacjonarne te księgarnie- tanie bardzo, można znaleźć dużo fajnych tytułów.
azetka79
Avatar użytkownika - azetka79
2014-07-29 12:28:37

cześć... polecam pchle targi... można trafić na perełki... za grosze...
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2014-09-30 08:49:39

Na Aros.pl doszła ciekawa forma przesyłki: odbiór w kiosku RUCHu za 0,99 zł!
hirrra34
Avatar użytkownika - hirrra34
2014-11-01 19:14:44

Szeroki wybór książek znajdziesz w bookmaster.pl Moim zdaniem warto zajrzeć.
jank
Avatar użytkownika - jank
2015-10-27 16:17:43

Duży wybór książek mają też tutaj: http://ksiegarniainternetowa.co.uk/ To dla tych którzy chcieliby zamawiać książki w UK, a nie wiedzą gdzie. Księgarnia jest dobrze wyposażona, również w te najnowsze tytuły, bestsellery itd. Koszt dostawy też raczej symboliczny jak na angielskie warunki.
Kuzmirz
Avatar użytkownika - Kuzmirz
2016-02-28 20:06:38

Bardzo często szukam jakichś okazji na allegro. Czasami przez inne serwisy.
milenia
Avatar użytkownika - milenia
2016-07-07 14:06:16

Ja zamawiam książki przez neta :) Jeżeli szukasz sprawdzonej księgarni, z dobrymi cenami i dużym wyborem, to zobacz inbook.pl :)
ereka
Avatar użytkownika - ereka
2017-01-12 21:15:25

Również zamawiam z neta ze względu na częste promocję. Na przykład Złotą godzinę Sary Donati udało mi się kupić o ponad 10zł taniej: http://www.taniaksiazka.pl/zlota-godzina-sara-donati-p-791192.html
Milenkaa
Avatar użytkownika - Milenkaa
2017-06-24 00:27:55

Warto kupować w sieci, jest taniej, poza tym zazwyczaj wybór jest dużo większy, niż w księgarniach stacjonarnych. Lubię czytać i staram się robić to regularnie, kupuję przeważnie w księgarni rewolucja.co.uk, jako, że pracuję i mieszkam na stałe w Wielkiej Brytanii, wysyłka jest niedroga kosztuje niecałe 2 funty.
Gerde
Avatar użytkownika - Gerde
2020-12-03 08:42:26

Są aktualnie jakies dobre promocje w ksiegarniach? 

Odpowiedz
1