Forum

Wątek - Wyzwanie Granic: najlepsze książki na wiosnę
← powrót

Kto Post
Dorota_Dega
Avatar użytkownika - Dorota_Dega
2013-06-04 14:10:47

alison2- Trudne pytanie ;-). Nie umiem wybrać jednej. ,,Jak poradzić sobie z życiowymi wyzwaniami" jest szczególna, trafiła do mnie w trudnym okresie mojego życia i pomogła mi. ,,Nasza różna Europa" to świetna lekcja historii- bardzo mi przypadła do gustu. Ale zachęcam Cię do zerknięcia na moją biblioteczkę i półkę z książkami tego wyzwania- tam będziesz mogła zapoznać się z moimi opiniami. ;-))))
alison2
Avatar użytkownika - alison2
2013-06-04 20:02:34

Dorota opinie oczywiście czytałam ale i tak byłam ciekawa, która książka Twoim zdaniem zasługuje na największą uwagę. Przyznam, że Jak poradzić sobie z życiowymi wyzwaniami szczególnie do mnie przemawia i bardzo chciałabym ją przeczytać :-)
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-06-05 11:28:11

Nie ma to jak sie po koncu wyzwania zorientowac, ze sie mialo jeszcze jedna ksiazke ;/
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-06-05 14:24:14

Dziękujemy wszystkim za udział w wyzwaniu, które przebiegało niezwykle interesująco. Za największą aktywność oraz najciekawsze opinie lub recenzje zestawy nagród książkowych zdecydowaliśmy się przyznać czytelnikom: Dorocie Dędze (zobacz półkę czytelniczki!), white_swan (zobacz półkę czytelniczki!), werka (zobacz półkę czytelniczki!), lawendowa (zobacz półkę czytelniczki!), takahe (zobacz półkę czytelniczki!) i just_monca (zobacz półkę czytelniczki!). Pozostali uczestnicy wyzwania otrzymają od nas pakiety punktów. Serdecznie gratulujemy, laureatów prosimy o przesłanie danych adresowych na pr@wwpol.com, zaś wszystkich zapraszamy do udziału w wyzwaniu z najlepszymi książkami na lato!
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-06-05 14:27:05

O ilu zwyciezcow ;) Gratuluje!
just_monca
Avatar użytkownika - just_monca
2013-06-05 14:37:42

Nie ma to jak siedzieć w pracy i dowiedzieć się o wygranej. Wrażenie bezcenne :) Gratulacje dla pozostałych nagrodzonych
Dorota_Dega
Avatar użytkownika - Dorota_Dega
2013-06-05 14:50:06

Dziękuję pięknie ;-). Dziękuję za przyznanie mi nagrody jak i wywołanie uśmiechu na twarzy ;-). Pozdrawiam i gratuluję pozostałym ;-)
alison2
Avatar użytkownika - alison2
2013-06-05 15:43:39

serdecznie gratuluję!
white_swan
Avatar użytkownika - white_swan
2013-06-05 16:15:41

Dziękuję ślicznie i gratuluję pozostałym wyróżnionym :) Nie wiem, gdzie niedługo pomieszczę te wszystkie książki od Granic ;)
takahe
Avatar użytkownika - takahe
2013-06-16 14:46:29

Ale ze mnie gapa, dopiero dziś zauważyłam swój nick na liście nagrodzonych :)
just_monca
Avatar użytkownika - just_monca
2013-06-18 23:12:49

Dziękuję za piękny pakiet książek. Miałam nie małą radoche otwierając dziś paczkę :-)
white_swan
Avatar użytkownika - white_swan
2013-06-20 13:58:35

just_monca, a to jakie książki dostałaś, że Cię tak ucieszyły? Mi chyba najbardziej podoba się to, że dostałam "Balladę o ciotce Matyldzie", którą na pewno przeczytam nie tylko ja, ale i moja mama, gdyż ostatnio czytała książki z serii "Babie lato" i bardzo jej się podobały.
just_monca
Avatar użytkownika - just_monca
2013-06-20 14:06:58

white_swan, też dostałam "Balladę o ciotce Matyldzie" a oprócz tego "Anielski kokon", na który miałam chrapkę od dawna i cały czas się zastanawiałam czy tytuł ma coś wspólnego z tym o czym myślę :) Poza tym "Sklepik z niespodzianką Lidka", "Bajki" (które są świetne) i "Heterezadę"
Odpowiedz