Forum

W±tek - Klub Ksi±¿ki - cz³onkowie
← powrót

Kto Post
slk
Avatar u¿ytkownika - slk
2016-09-20 13:31:27

To jest miejsce, w którym mo¿emy przywitaæ siê i nieformalnie zadeklarowaæ przyst±pienie do naszego Klubu Ksi±¿ki. Napiszcie parê s³ów o sobie. Przybli¿cie innym, jakie ksi±¿ki najczê¶ciej czytacie. Je¶li prowadzicie blog o ksi±¿kach - koniecznie wrzuæcie link.
enigma1
Avatar u¿ytkownika - enigma1
2016-09-26 22:56:25

Oczywi¶cie przystêpujê do Klubu Ksi±¿ki ;) Nie mam czasu zasuwaæ do miejscowego klubu dyskusyjnego (absolutnie nie odpowiada mi termin i godzina), wiêc tu bêdê mog³a podyskutowaæ i wymieniæ siê wra¿eniami po lekturze ksi±¿ek. Od pewnego czasu czytam polskich autorów, a w³a¶ciwie to polskie autorki;) Moim ostatnim "odkryciem" jest Sylwia Chutnik, której ksi±zki bardzo przypad³y mi do gustu.
Simi_48
Avatar u¿ytkownika - Simi_48
2016-09-27 16:32:34

Hej wszystkim :) Kiedy us³ysza³am o tej inicjatywie, by³am bardzo szczê¶liwa, poniewa¿ rzadko spotykam siê z akcj± maj±c± na celu dyskusjê o danej ksi±¿ce. Uwielbiam czytaæ New Adult, fantastykê i romanse, ale innymi te¿ nie pogardzê <3
Reklama
Avatar usuniêtego u¿ytkownika
MonikaP
Avatar u¿ytkownika - MonikaP
2016-09-30 10:30:36

Bardzo chêtnie do³±czê. Czytam g³ównie krymina³y i powie¶ci obyczajowe, ale zdarzaj± siê te¿ inne gatunki. Pewnie nie w ka¿dej dyskusji bêdê bra³a udzia³, ale mam nadziejê, ¿e to nie bêdzie problemem ;)
szpachela
Avatar u¿ytkownika - szpachela
2016-10-01 22:22:19

I ja przystêpujê do Klubu :) Gdy tylko mam woln± chwilê, to ³apiê za ksi±¿kê :) Otwarta jestem na wszystkie gatunki, ale najbardziej lubiê krymina³y i horrory. Moi ulubieni autorzy tych gatunków to Graham Masterton i Maxime Chattam.
Shi4
Avatar u¿ytkownika - Shi4
2016-10-03 18:33:31

Dopiero zauwa¿y³±m tu taki w±tek. To i ja siê witam. Ja tak¿e czytam kiedy tylko nadarzy siê okazja, albo s³ucham audiobooków. Lubiê przeró¿ne gatunki, ale takimi najulubieñszymi s± ksi±¿ki historyczne (czy to faktu, czy bardziej fikcyjne), fantastyka, obyczajowe.
wiolamp
Avatar u¿ytkownika - wiolamp
2016-10-14 15:47:46

Dopiero dowiedzia³am siê o w±tku, ale oczywi¶cie do³±czam zw³aszcza, ¿e mo¿e w listopadzie bêdzie dyskusja na temat ksi±¿ki pt. "Dziewczyna z poci±gu". Co prawda czyta³am j± w pa¼dzierniku, ale chêtnie podyskutuje na jej temat:)
papetka
Avatar u¿ytkownika - papetka
2016-11-06 17:51:00

Z mi³± chêci± do³±czê do klubu. £atwiej bêdzie mi napisaæ czego nie czytam, mianowicie z w³asnej i nieprzymuszonej woli nie siêgam po fantastykê. Nie lubiê jej i ju¿ ;)
dayna15
Avatar u¿ytkownika - dayna15
2016-11-16 22:06:25

Nie mo¿e mnie tu zabrakn±æ :) ksi±¿kowy maniak odk±d pamiêtam. Czytam w³a¶ciwie wszystko, co tylko wpadnie mi w rêce, choæ na pierwszym miejscu w moim sercu od dziecka króluje krymina³/sensacja/thriller. Nie pogardzê powie¶ciami obyczajowymi, literatur± faktu i fantastyk±. Ulubiony autor: Coben. Ulubiona ksi±¿ka: "Przeminê³o z wiatrem". Z rado¶ci± powita³am inicjatywê Klubu Ksi±¿ki, bo jestem jedn± ze sta³ych bywalczyñ portalu.
Odpowiedz
1